Filter
EMBA
Olandija Tilburg Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Tilburg Olandija 2019

Kursų arba MBA yra absolventas lygio verslo laipsnis profesionalams ir vykdantysis direktorius. Tai leidžia jiems mokytis verslo vykdomosios švietimo ir dirbti tuo pačiu metu.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Žmonės, kalba ir kultūra Nyderlanduose vadinama "olandų ". Šiuolaikinė Europos šalis šiandien, Nyderlandai išsaugojo savo labai tarptautinį pobūdį ir yra žinomas dėl savo liberalios mąstysenos. Nyderlandai turi daug universitetų. Šalyje neseniai konvertuoti savo pavadinimus į bakalauro / magistro sistema.Yra dviejų tipų universitetų: Akademinė (kurioje didesnis dėmesys skiriamas teorinių žinių, dar žinomas kaip "Universiteit ") arba Taikomieji mokslai (kurioje didesnis dėmesys skiriamas praktinių žinių, dar žinomas kaip "Hogeschool ")

Gražus miestas Tilburg yra žinomas kaip puikus atostogų vietoje. Tačiau ne daug žmonių žino, kad ši vieta turi gerų ugdymo įstaigas, pavyzdžiui, Tilburgo universitetas - Mokykla Ekonomikos ir vadybos. Šie universitetai yra žinomi dėl kokybiško išsilavinimo dalį ir turėti gerą verslo studijų skyrių.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Tilburg Nyderlanduose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

TIAS School for Business and Society

Ištęstinės MBA magistro laipsnis iš vienos iš labiausiai gerbiamų Europos verslo mokyklų. Teikia tiesioginę naudą tiek dalyviams, tiek įmonėms: geresnės žinios, tinklai i ... [+]

Kodėl TIAS šiai programai?

MBA kredencialas iš vienos gerbiamų Europos verslo mokyklų. Teikia tiesioginę naudą tiek dalyviams, tiek įmonėms, turinčioms geresnes žinias, tinklus ir asmeninius įgūdžius, kurie nedelsiant taikomi darbui.

Dalyvio profilis

Ambicingi, talentingi vadovai su min. 3 metų darbo patirtis ir akademinis arba HBO laipsnis. Dalyviai siekia, kad jų esamas vaidmuo taptų labiau vadinamas.

Kurso turinys

Dalyvaukite profesiniame ir asmeniniame pasikeitime, orientuotame į karjeros poveikį.

Valdymo apskaitaVerslo ekonomikos principaiKiekybiniai verslo metodaiĮmonių finansaiŽinių valdymasRinkos kelių žemėlapiai: strategija ir priemonėsDeryb... [-]
Olandija Tilburg Utrecht
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba