Filter
EMBA
Olandija The Hague Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in The Hague Olandija 2019/2020

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Žmonės, kalba ir kultūra Nyderlanduose vadinama "olandų ". Šiuolaikinė Europos šalis šiandien, Nyderlandai išsaugojo savo labai tarptautinį pobūdį ir yra žinomas dėl savo liberalios mąstysenos. Nyderlandai turi daug universitetų. Šalyje neseniai konvertuoti savo pavadinimus į bakalauro / magistro sistema.Yra dviejų tipų universitetų: Akademinė (kurioje didesnis dėmesys skiriamas teorinių žinių, dar žinomas kaip "Universiteit ") arba Taikomieji mokslai (kurioje didesnis dėmesys skiriamas praktinių žinių, dar žinomas kaip "Hogeschool ")

Haga yra galinga universitetas, Hagos universiteto. Šis miestas yra vienas iš geriausių vietų mokytis, ir tai yra pripildytas gerų galimybių studentams. Haga taip pat yra žinomas dėl savo įvairovės ir kultūros srityse. Taigi, tai yra puiki vieta mokytis ir pradėti gerą karjerą.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in The Hague Nyderlanduose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

International Business School the Hague

Lankstus MBA International Business School the Hague ( IBSH ) Verslo lyderiams, turintiems karjeros augimo viziją. ... [+]

Verslo lyderiams su karjeros augimo vizija.

Jūs esate pasiruošę įgyti naujų verslo įgūdžių ir norėtumėte pereiti į aukštesnį savo verslo karjeros pedalą, bet esate visą darbo laiką dirbantis darbuotojas, turintis mažiau laiko mokytis dieninių MBA studijų? IBSH turi nuolatinį tirpalą.

International Business School the Hague ( IBSH ) IBSH taikyti lanksčią vykdomąją MBA programą, skirtą jūsų darbo grafikai. IBSH Executive MBA glaustai suteikia studentui žinias, įrankius ir įgūdžius, reikalingus susidoroti ir išspręsti dideles problemas ir neapibrėžtumus, kuriuos daugelis įmonių susiduria pasaulinėje verslo aplinkoje.

IBSH Executive MBA yra organizuojama tik darbo dienomis vakare, kaip nurodyta toliau pateiktame formate:... [-]

Olandija The Hague
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba