EMBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų

&nbsp

Lagosas verslo mokyklos kursų, Visos Afrikos universitetas yra žvalumo ir intensyvi programa, skirta pasirengti galimiems vadovams už vadovams.

&nbsp

Ji taip pat teikia analitinę ir integruota supratimą apie verslo valdymą, kuris leidžia dalyviams taikyti mokymąsi ir darbą projekte tiesiai į savo pačių organizacijų, o sukurti tvirtą tinklą mąstančių kolegų visoje įvairių pramonės šakų. Programa suteikia būsimiems vadovams būtinas priemones ir perspektyvas sėkmingai vadovauti savo organizacijoms į ateitį.

&nbsp

Mūsų tikslas yra sukurti aplinką, kurioje dalyviai gali išmokti valdyti sudėtingus realaus gyvenimo problemas zondavimas, diskutuoti ir dirbti kartu kaip žingsnis link gilesnės įžvalgos, nei jie kada nors galėtų daryti savo komanda. Kursų sustiprina individualias galias ir stato sinergiją komandos narių.Jūs sužinosite, kaip naudotis sprendimą, priimti geresnius sprendimus ir prisiimti atsakomybę. Tai darydami, jūs taip pat sužinoti, kaip efektyviai bendrauti klasėje ir darbe, ir visa įtaka puikių idėjų gausite apie programą. EMBA yra geriausias žmonių visą darbo dieną į pozicijas, kurios leistų jiems taikyti tai, ką jie mokosi, o jie užpildyti griežtą akademinę programą. Poveikis yra ne tik darbo, tai yra gerai suapvalinti patirtis, kuri suteikia dalyviams subalansuotą požiūrį į gyvenimą.

&nbsp


Struktūra ir gyvenimo


Programa pateikta per šešis 14 savaičių trukmės semestrai, paskirstytą per dvi sesijas kaip 24 mėnesių laikotarpiui. Sesija prasideda sausį ir baigiasi gruodžio mėn. Klasės turėti penktadieniais nuo 13:30-07:45 ir šeštadieniais nuo 9.00 -1.45 pm Be to, yra penkių dienų intensyvaus savaitę kartą per semestrą, kur klasių turėti nuo 9:00-15:30 nuo pirmadienio iki penktadienio.Nėra šeštadienį klases po intensyvaus savaitę.

&nbsp

&nbsp

Kursų mokymosi tikslas

&nbsp

Programa yra skirta plėtoti vadovams ir verslininkams, kurie:

&nbsp

 • Gali valdyti žmones ir procesus
 • Sugeba mąstyti strategiškai
 • Neabejodamas įvairių funkcijų
 • Patogus aplinkoje darbo į tarptautinius standartus

&nbsp

&nbsp

Kas turėtų būti taikoma

&nbsp

Mes ieškome žmonių iš skirtingų darbo sričių, kurie prisidės prie ir naudos iš šios programos. EMBA dalyviai daugiausia naudos, jei jie pozicijų darbe, kurios leidžia juos taikyti žinias ir įgūdžius, sukurta klasėje. Dauguma dalyvių yra jų Trisdešimtmečiai, ir turi vidutiniškai devynerių metų darbo patirtį, įskaitant pozicijas, valdymo atsakomybės; tai yra, nes kursų labai priklauso nuo dalyvių apie programą patirtį. Dalyviai taip pat iš įvairių pramonės šakų ir išsilavinimo nuo mažų įmonių iki tarptautinių privačiajame ir viešajame sektoriuose.

&nbsp

&nbsp

Priėmimo kriterijai / reikalavimai

&nbsp

Kandidatai dėl priėmimo į Executive MBA programą, turi atitikti visus šiuos reikalavimus.

&nbsp

 • Penkių kredito eina įskaitant anglų ir matematikos Õ mastu.
 • Minimalus kvalifikacija antros klasės mažesnis laipsnį iš universiteto arba antrosios pakopos diplomas (PGD) iš pripažintame universitete kandidatų su trečiosios klasės laipsnių ar aukštojo nacionalinių diplomų.
 • Mažiausiai septynerius metus po kvalifikacijos darbo patirtis.
 • Patenkinamas pasirodymas GMAT.
 • Patenkinamas įvertinimas kandidatų protinius gebėjimus, profesionalumą, trukmę, ankstesnės profesinės patirties ir motyvacijos darbui, per interviu. (Tik trumpąjį sąrašą įtrauktų kandidatų interviu).
 • Kandidatai turės derinti programos reikalavimus su jų darbu, aiškiai patvirtinusios, bendrovės, leidžianti kandidatai įsipareigoja šiuos tyrimus taip pat bus reikalaujama.

&nbsp


Kaip Taikyti

&nbsp

Prašymas EMBA daroma internetu ištisus metus. Programos Tačiau reikia baigti iki termino, kaip nurodyta kasmet.

&nbsp

Prašymas terminas, sausis 2014 sesijoje Rgs 6, 2013

&nbsp

Jūs turite imtis mokykla 's egzaminą kaip numatyta, arba daro Graduate Management Priėmimo Test (GMAT) bet kuriuo metu ir turintys savo bandymo rezultatas pasiuntė mums iki termino variantą. Už Sau 2014 sesijos datos yra tokios:

 • GMAT terminas: 7 spalis 2013
 • Kursų egzaminą: Rgs 21, 2013
 • Ekspertizės mokestis: N5 000
 • Paraiškos mokestis: N5, 000

&nbsp


EMBA Mokesčiai


MBA programa šiuo metu kainuoja N1, 975,000 per sesiją. Mokestis mokamas dalimis kiekvieno semestro pradžioje, ir ji apima studijų, kursų medžiagai ir maitinimui. Mokestis taip pat periodiškai peržiūrima.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2013

Apie mokyklą

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Niger ... Skaityti daugiau

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Nigeria and Africa at large. We strive to be a world-class business school which will have a significant impact on the practice of management. Skaityti mažiau