EMBA studijos - Naftos ir dujų studijos Kazachstane

Ieškoti EMBA studijų programas - Naftos ir dujų studijos Kazachstane - 2019

Naftos ir dujų studijos

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams galėtų padėti kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu studentų įgytos patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams tikrai suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

Kazachstano Respublika yra šalis Centrinėje Azijoje. Tai didžiausia išėjimo į jūrą šalis. Švietimo sistema yra universali ir privaloma. Jis yra padalintas į 3 fazes: pirminių formų (1-4), pagrindinį (5-9 formos) ir aukštesniojo lygio vadovų ugdymas (formos tapo 10 - 11 arba 12).

Geriausios EMBA studijos - Naftos ir dujų studijos Kazachstane - 2019

Skaityti Daugiau

EMBA naftos ir dujų

Kazakh British Technical University (KBTU)
Su bendrabučiu Dieninės 15 mėnesių September 2019 Kazachija Almaty

"EMBA" programos "Nafta ir dujos" tikslas - parengti dalyvius tolesnei karjeros plėtrai, sukuriant specializuotą supratimą apie svarbiausius klausimus, susijusius su naftos ir dujų pramone, siekiant verslo sėkmės. Remiantis pagrindiniais verslo klausimais, specializuotos studijų sritys apima geologijos pagrindų įvertinimą, pagrindinius geopolitinius klausimus, turinčius įtakos pramonei, naftos ir dujų turtą, projektų valdymą ir vertinimą. [+]

KBTU verslo mokyklos MBA programos yra skirtos ugdyti ir rengti studentus vadovaujančioms pareigoms. Mes skatiname pasaulinę viziją ir supratimą apie tarpvalstybinę kultūrą ir ugdome studentų sugebėjimus rasti kūrybingus ir racionalius verslo uždavinius sprendžiant šiuolaikiniame sudėtingame tarpusavyje sujungtame pasaulyje. Mūsų absolventai ugdo supratimą apie tai, kaip veiksmingai valdyti bet kokio dydžio įmones nuo pat pradžios iki transnacionalinės korporacijos ir įgyvendinti strategijas, kurios skatina jų įmones sėkmingai.

Privalumai KBTU MBA programasGyvenimo programa su tvirtu pagrindu ir specializuotomis žiniomisTarptautinis fakulteto fondas, turintis aukštą akademinę kvalifikaciją ir profesinę patirtįProfesinės tinklų galimybėsTyrinėkite ir dirbkite vienu metu - įtraukite savo patirtį ir išplėsdami savo verslo horizontusBloomberg finansų laboratorijaKBTU buvo pirmasis Kazachstano universitetas, kuriame įdiegta "Bloomberg Professional" - pasaulinė realaus laiko duomenų ir analizės platforma, kuria naudojasi finansų specialistai bankuose, investicinėse bendrovėse ir verslo padaliniuose.Ši laboratorija padeda parengti studentus, kurie pasiruošę sėkmingai dirbti įvairiose srityse, tokiose kaip rinkos analizė, finansinė ir rizikos analizė bei dideli duomenų analizė.EMBA naftos ir dujų... [-]