MBASTUDIES

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Meksikoje - 2020

Meksika yra šalies turtingą istoriją ir daug žadančią ateitį. Keli miestai yra laikomas svarbiu pramonės ir verslo centrų, taip pat gyvena daugelyje nacionalinių ir tarptautinių bendrovių. Tarptautiniai studentai gali mėgautis kultūra, kraštovaizdžių, taip pat Pasaulio kultūros paveldo, kad Meksika turi pasiūlyti.


EMBA Meksika programas siūlome pasaulinės perspektyvos su Lotynų Amerikos dėmesio. Meksika EMBA programos yra skirtos karjeros viduryje specialistams, kurie nori iš anksto savo karjerą per tolesnį švietimą. Programos struktūra, todėl studentai gali tęsti darbą ir tuo pačiu vykdyti jų išsilavinimą. Studentai siekia EMBA Meksika įgis kompetenciją verslo pagrindų, pavyzdžiui, finansų, apskaitos, informacinių technologijų, rinkodaros, etikos ir ekonomikos, o daugiausia dėmesio skiriant vadovavimo ir valdymo.EMBA Meksika programų studentams išmokti kritiškai mąstyti, priimti strateginius sprendimus besikeičiančioje globalioje verslo aplinkoje.


Apsvarstyti EMBA Meksika, siekiant padėti jums iš anksto savo karjerą. Paimkite variantus, žemiau!

Rezultatai Filter

EGADE - WP Carey Vykdomosios MBA

EGADE Business School
EMBA
Rgp. 2020
<
Ištęstinės
<
15 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

„EGADE - WP Carey Executive MBA“ buvo sukurta siekiant suteikti prasmingą vykdomojo švietimo patirtį tiems pasaulio lyderiams, kurie nori pagreitinti savo trajektorijas iki „C ...

Skaityti daugiau

MBA vadovams

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
EMBA
Spal. 2020
<
Ištęstinės
Ispanų
Universiteto miestelis

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį ...

Skaityti daugiau