Filter
EMBA
Meksika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Meksikoje - 2019/2020

Meksika yra šalies turtingą istoriją ir daug žadančią ateitį. Keli miestai yra laikomas svarbiu pramonės ir verslo centrų, taip pat gyvena daugelyje nacionalinių ir tarptautinių bendrovių. Tarptautiniai studentai gali mėgautis kultūra, kraštovaizdžių, taip pat Pasaulio kultūros paveldo, kad Meksika turi pasiūlyti.


EMBA Meksika programas siūlome pasaulinės perspektyvos su Lotynų Amerikos dėmesio. Meksika EMBA programos yra skirtos karjeros viduryje specialistams, kurie nori iš anksto savo karjerą per tolesnį švietimą. Programos struktūra, todėl studentai gali tęsti darbą ir tuo pačiu vykdyti jų išsilavinimą. Studentai siekia EMBA Meksika įgis kompetenciją verslo pagrindų, pavyzdžiui, finansų, apskaitos, informacinių technologijų, rinkodaros, etikos ir ekonomikos, o daugiausia dėmesio skiriant vadovavimo ir valdymo.EMBA Meksika programų studentams išmokti kritiškai mąstyti, priimti strateginius sprendimus besikeičiančioje globalioje verslo aplinkoje.


Apsvarstyti EMBA Meksika, siekiant padėti jums iš anksto savo karjerą. Paimkite variantus, žemiau!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį ... ... [+]

MBA

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį, kad matytųsi dalyvį į meno žinių būklę valdymo klausimais ir sudėtingomis patirtimi priimant sprendimus.

Absolventai EMBA Executive:

- Jūs gaunate didesnę galimybę susisteminti įvairių funkcinių sričių organizacijos žinių

- bus pasiekti holistinį, sistemų verslą

- Integruoti ženklus ir valdymo informacines sistemas, naudojamus priimti sprendimus netikrumo aplinka

- Nustatyti verslo galimybes ir turėti galimybę išgauti naudos iš vadybinių situacijų

- padidinti savo gebėjimą kurti ateities scenarijus... [-]

Meksika Buenavista
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba