Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Meksikoje - 2020

Meksika yra šalies turtingą istoriją ir daug žadančią ateitį. Keli miestai yra laikomas svarbiu pramonės ir verslo centrų, taip pat gyvena daugelyje nacionalinių ir tarptautinių bendrovių. Tarptautiniai studentai gali mėgautis kultūra, kraštovaizdžių, taip pat Pasaulio kultūros paveldo, kad Meksika turi pasiūlyti. EMBA Meksika programas siūlome pasaulinės perspektyvos su Lot… Skaityti daugiau

Meksika yra šalies turtingą istoriją ir daug žadančią ateitį. Keli miestai yra laikomas svarbiu pramonės ir verslo centrų, taip pat gyvena daugelyje nacionalinių ir tarptautinių bendrovių. Tarptautiniai studentai gali mėgautis kultūra, kraštovaizdžių, taip pat Pasaulio kultūros paveldo, kad Meksika turi pasiūlyti.


EMBA Meksika programas siūlome pasaulinės perspektyvos su Lotynų Amerikos dėmesio. Meksika EMBA programos yra skirtos karjeros viduryje specialistams, kurie nori iš anksto savo karjerą per tolesnį švietimą. Programos struktūra, todėl studentai gali tęsti darbą ir tuo pačiu vykdyti jų išsilavinimą. Studentai siekia EMBA Meksika įgis kompetenciją verslo pagrindų, pavyzdžiui, finansų, apskaitos, informacinių technologijų, rinkodaros, etikos ir ekonomikos, o daugiausia dėmesio skiriant vadovavimo ir valdymo.EMBA Meksika programų studentams išmokti kritiškai mąstyti, priimti strateginius sprendimus besikeičiančioje globalioje verslo aplinkoje.


Apsvarstyti EMBA Meksika, siekiant padėti jums iš anksto savo karjerą. Paimkite variantus, žemiau!

Skaityti mažiau
EGADE Business School
Mexico City, Meksika

Investuokite į pasaulinės klasės vykdomąjį MBA, kuris paruošia jus vyresnio amžiaus lyderystės galimybėms ir sujungia jus su galingu pasauliniu tinklu.

Investuokite į pasaulinės klasės vykdomąjį MBA, kuris paruošia jus vyresnio amžiaus lyderystės galimybėms ir sujungia jus su galingu pasauliniu tinklu. -
EMBA
Ištęstinės
15 mėnesiai
Anglų
Rgp. 2020
Universiteto miestelis
 
IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Caracas, Venesuela +6 Daugiau

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį ...

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį ... -
EMBA
Ištęstinės
Ispanų
Spal. 2020
Universiteto miestelis