close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti EMBA studijų programas - Mados vadyba

Uždarbis verslo srityje, kai dirba, gali atrodyti sudėtinga, tačiau verslo administravimo magistras gali būti veiksmingas būdas tai padaryti. Šis aukštasis laipsnis yra skirtas suteikti studentams būtiną išsilavinimą verslo ir finansų su tuo pačiu praktinės darbo patirties. Kas yra EMBA mados vadove? Mada vadyboje nagrinėja greitos ir kūrybinės mados pramonės organizacines pare… Skaityti daugiau

Uždarbis verslo srityje, kai dirba, gali atrodyti sudėtinga, tačiau verslo administravimo magistras gali būti veiksmingas būdas tai padaryti. Šis aukštasis laipsnis yra skirtas suteikti studentams būtiną išsilavinimą verslo ir finansų su tuo pačiu praktinės darbo patirties.

Kas yra EMBA mados vadove? Mada vadyboje nagrinėja greitos ir kūrybinės mados pramonės organizacines pareigas. Šio tipo programa suteikia pažangių žinių apie lyderystės įgūdžius, metodus ir metodus, reikalingus mados vadybininkams. Šios programos kursai gali apimti tarpasmeninį bendravimą, konfliktų tarpininkavimo metodus, pasaulinius finansus, verslo valdymo metodus ir dar daugiau. Daugelyje mokyklų be tradicinių paskaitų klasių priskiriami intensyvūs seminarai ir tarpusavio mokymosi galimybės.

Beveik visos pramonės šakos darbdaviai gali įvertinti naudingus bruožus, kuriuos turi mados valdymo mokslininkai. Šie asmenys linkę turėti stiprių bendravimo įgūdžių ir yra labai strateginiai sprendimų priėmėjai. Daugelis taip pat turi kūrybingą prigimtį, kuris gali padėti spręsti įvairias problemas.

EMBA studijų kainą gali įtakoti reikiamų kursų skaičius, programos vieta ir universiteto, siūlančio laipsnį, rūšis. Kai kuriais atvejais mokiniai gali naudoti finansinę paramą arba stipendijas, kad padėtų apmokėti užmokesčio už mokslą laipsnį.

Mados pramonė yra nuolat besikeičianti sritis, tačiau mados valdymo karjera per pastaruosius dešimtmečius išliko nuolatine būtinybe. Nors daugelis bando ieškoti karjeros šioje labai konkurencingoje srityje, absolventai su aukštesniu laipsniu gali pagerinti jų galimybes įsidarbinti. Programos dalyviai gali svarstyti prabangos prekyboje, prekės ženklo valdymo, mažmeninės prekybos / pardavimo, viešųjų ryšių ir mados žurnalistikos karjerą. Kai kuriose pareigose gali būti darbo kaip mados rinkodaros, verslo vadybininkas, stilistas ar gamybos vadybininkas.

Įvairūs universitetai siūlo EMBA mados vadyboje. Su šiuo laipsniu studentai iš įvairių pasaulio šalių gali mokytis ir dirbti tuo pačiu metu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Institut Francais de la Mode
Paryžius, Prancūzija

Pasaulinis Mada valdymas yra visą darbo eigą ir tik MBA mados ir dizaino vadybos, kuri leidžia dalyviams tęsti savo karjerą.

Pasaulinis Mada valdymas yra visą darbo eigą ir tik MBA mados ir dizaino vadybos, kuri leidžia dalyviams tęsti savo karjerą. -
EMBA
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis