MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Vilnius Lietuvos Respublika 2019/2020

Daugelis specialistai atrado, kad Vilniuje Emba gali būti puikus pasirinkimas, studijų verslo išsilavinimą. Vilnius turi puikių akademinių institucijų, taip pat daug profesinio tobulėjimo galimybes. Tie, kurie įgijo EmBa Vilniuje dažnai gali eiti į patrauklių karjeros galimybių regione ir užsienyje.

Emba Vilniaus programas, skirtas verslo profesionalams, siekiantiems karjeros vykdomosios lyderystės ar viršutinių valdymo pozicijas. Programos struktūra suteikti tvirtą verslo pagrindą su valdymu dėmesio, siekiame suteikti įgūdžius, žinias ir pasaulio verslo lyderių mokymą. Su į emba Vilniuje, dalyviai bus išnagrinėti rinkodaros, finansų, ekonomikos ir etikos klausimus ir dalyviai galės pareikšti savo unikalią patirtį mokymosi aplinką, žymiai padidins programą.

Galite sužinoti daugiau apie Vilniuje, emba naršyti pasirinktis žemiau. Jei rasite vieną, kad jus domina, galite prašyti informacijos tiesiogiai iš mokyklos!

Rezultatai Filter

Executive MBA

ISM University of Management and Economics
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės 12 mėnesiai Susisiekti su mokykla Lietuvos Respublika Vilnius

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo rinkos poreikiams, o jo pristatymas remiasi šiuolaikiniais verslo ir vadybos metodais.