Filter
EMBA
Lietuvos Respublika Vilnius Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Vilnius Lietuvos Respublika 2019

Daugelis specialistai atrado, kad Vilniuje Emba gali būti puikus pasirinkimas, studijų verslo išsilavinimą. Vilnius turi puikių akademinių institucijų, taip pat daug profesinio tobulėjimo galimybes. Tie, kurie įgijo EmBa Vilniuje dažnai gali eiti į patrauklių karjeros galimybių regione ir užsienyje.

Emba Vilniaus programas, skirtas verslo profesionalams, siekiantiems karjeros vykdomosios lyderystės ar viršutinių valdymo pozicijas. Programos struktūra suteikti tvirtą verslo pagrindą su valdymu dėmesio, siekiame suteikti įgūdžius, žinias ir pasaulio verslo lyderių mokymą. Su į emba Vilniuje, dalyviai bus išnagrinėti rinkodaros, finansų, ekonomikos ir etikos klausimus ir dalyviai galės pareikšti savo unikalią patirtį mokymosi aplinką, žymiai padidins programą.

Galite sužinoti daugiau apie Vilniuje, emba naršyti pasirinktis žemiau. Jei rasite vieną, kad jus domina, galite prašyti informacijos tiesiogiai iš mokyklos!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

ISM University of Management and Economics

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo ri ... [+]

Apie studijas

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo rinkos poreikiams, o jo pristatymas remiasi šiuolaikiniais verslo ir vadybos metodais.

Baigę programą, galėsite kritiškai taikyti savo žinias ir suprasti, kaip sistemingai ir kūrybiškai valdyti verslo procesus bei principus.

Per savo studijas jūs išmoksite, ką reiškia būti veiksmingu ir atsakingu lyderiu. Taip pat sukursite pažangias vadovavimo kompetencijas, kurios padės sėkmingai vadovauti ir įgyvendinti pokyčius ir naujoves jūsų pasirinktoje organizacijoje.

Per vienerių metų programą jūs dalinsite žinias su pirmaujančiais šios srities vadovais ir įgysite patirties su pasaulinės klasės fakulteto ir verslo specialistais.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba