Filter
EMBA
Lietuvos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Lietuvoje - 2019/2020

MBA, arba kursų yra antrosios pakopos verslo laipsnį. Executive MBA programa yra kaip reguliariai MBA programą daug. Pagrindinis skirtumas yra tas MBA Programa pirmiausia skirta mokyti darbo vadovai, vadybininkai, verslininkai ir kitų verslo lyderių.

Verslo administravimo ar MBA Master dvejų metų absolventas laipsnį, kad asmenys gali užsiimti po uždirbti bakalauro. Pelningiausi MBA gali padėti absolventams įgyti svarbių žinių, įgūdžių ir patirties jie turi pradėti karjerą verslo pasaulyje.

 

Lietuvos Respublika yra oficialus šalies pavadinimas. Jis randamas šiaurinėje Europoje. Lietuva vertina mokslą ir technologijas, jų švietimo sistema labai. Ji turi pagrindinių aspektų pirminio, antrinio ir tretinio lygio išsilavinimą. Lietuva yra dar pirmaujanti šalis meno, mokslo, inžinerijos, taip pat technologinių kursų teikimui. Lietuva susiduria su šiomis problemomis aukštojo mokslo pastaruosius metus, kad atvedė į 20 universitetų sukurta siekiant pagerinti jo prieinamumą.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Geriausios EMBA programos Lietuvoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

ISM University of Management and Economics

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo ri ... [+]

Apie studijas

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo rinkos poreikiams, o jo pristatymas remiasi šiuolaikiniais verslo ir vadybos metodais.

Baigę programą, galėsite kritiškai taikyti savo žinias ir suprasti, kaip sistemingai ir kūrybiškai valdyti verslo procesus bei principus.

Per savo studijas jūs išmoksite, ką reiškia būti veiksmingu ir atsakingu lyderiu. Taip pat sukursite pažangias vadovavimo kompetencijas, kurios padės sėkmingai vadovauti ir įgyvendinti pokyčius ir naujoves jūsų pasirinktoje organizacijoje.

Per vienerių metų programą jūs dalinsite žinias su pirmaujančiais šios srities vadovais ir įgysite patirties su pasaulinės klasės fakulteto ir verslo specialistais.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba