EMBA programos Libijoje

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Libijoje - 2019

MBA

Jeigu jau turite ganėtinai daug darbo patirties tam tikroje verslo srityje ir esate pasiruošę užimti vadovaujančią poziciją, pasidomėkite EMBA arba verslo administravimo magistro studijomis vadovams, galbūt būtent šios studijos jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Priklausomai nuo to kokioje verslo srityje specializuojatės galėsite rinktis iš daugybės verslo specialybių, tokių kaip apskaita, lyderystė, finansai ir t.t.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Libanas, oficialiai Libano Respublika, yra Rytų Viduržemio jūros šalis. Ji ribojasi su Sirija šiaurėje ir rytuose ir Izraelio pietuose.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Geriausios EMBA programos Libijoje - 2019

Skaityti Daugiau

EMBA

American University of Beirut - AUB
Su bendrabučiu Dieninės August 2019 Libanas Beirut

Sulimano S. Olayano verslo mokykla MBA yra intensyvi vadovavimo ir vadovavimo kelionė, kuri padės jums spręsti sudėtingas verslo aplinkas visame pasaulyje, ypač sudėtingose ​​rinkose, tokiose kaip Artimieji Rytai ir Afrika. [+]

Ši programa yra tarptautiniu mastu patyrusių dėstytojų ir praktikų komanda, tai yra kruopšta ir intensyvi mokymosi kelionė, kuri jums pasiruošusi įveikti daugialypius verslo ir organizacinius iššūkius nuolat besikeičiančioje ir sujungtoje pasaulio ekonomikoje. Griežta analizė ir problemų sprendimas, naudojant atvejų tyrimus, grupinę diskusiją ir modeliavimą, užtikrina didelę galių dalijimąsi žiniomis. Visoje kelionėje jūs išmoksite naujas problemas spręsti ir susikursite stiprią įvairaus pobūdžio panašių vadovų tinklą.

EMBA programa suteiks jums praktinių žinių šiose srityse:

vadovavimas Inovacijos Bendravimo įgūdžiai Verslo profesionalios žinios ir kompetencija Verslo etika Sprendimų priėmimas Priėmimo kriterijai ... [-]

EMBA: MBA

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių October 2019 Libanas Beirut

EMBA leidžia vadovai ir vadybininkai suvokti skirtingus dinamiką verslo pasaulyje šiandien. Ši programa leidžia studentams įgyti išsamų meistriškumą valdymo priemones ir sąvokas. [+]

EMBA: MBA

Pirmasis MBA regione su 4 tarptautiniai seminarai planuojamo mokymo Bendra vadybos

Tikslas: Turėtojas universitetinį išsilavinimą

Minimalus patirtis: 7-8 metai

Kalba: Anglų

Tikslas

EMBA leidžia vadovai ir vadybininkai suvokti skirtingus dinamiką verslo pasaulyje šiandien. Ši programa leidžia studentams įgyti išsamų meistriškumą valdymo priemones ir sąvokas. Ji teikia realaus įžvalgų strateginio sluoksnio veiklą, kai vadovavimas ir sprendimų priėmimas yra ne proceso centre.

Du tarptautiniai diplomai MBA iš EKA MBA iš ESCP Europoje Kurso struktūra

Trukmė: 18 mėnesių

Kursų: kartą per mėnesį - ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį ... [-]