EMBA programos Libijoje

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Libijoje - 2018/2019

MBA

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams padėtų kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu įgytos specialistų patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

Jei norite lipti karjeros laiptais ir užimti vadovo pareigas, MBA yra skirtas Jums. Ši programa suteikia jums žinias ir įgūdžius, įgyti universalumą, kalbant apie supratimą, iš funkcinių, verslo sričių. Plius galimybė naudotis priemonėmis ir analizę, prisidėti prie strateginio planavimo ir sprendimų priėmimo.

Libanas, oficialiai Libano Respublika, yra Rytų Viduržemio jūros šalis. Ji ribojasi su Sirija šiaurėje ir rytuose ir Izraelio pietuose.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Geriausios EMBA programos Libijoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

EMBA: MBA

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių October 2018 Libanas Beirut

EMBA leidžia vadovai ir vadybininkai suvokti skirtingus dinamiką verslo pasaulyje šiandien. Ši programa leidžia studentams įgyti išsamų meistriškumą valdymo priemones ir sąvokas. [+]

EMBA: MBA

Pirmasis MBA regione su 4 tarptautiniai seminarai planuojamo mokymo Bendra vadybos

Tikslas: Turėtojas universitetinį išsilavinimą

Minimalus patirtis: 7-8 metai

Kalba: Anglų

Tikslas

EMBA leidžia vadovai ir vadybininkai suvokti skirtingus dinamiką verslo pasaulyje šiandien. Ši programa leidžia studentams įgyti išsamų meistriškumą valdymo priemones ir sąvokas. Ji teikia realaus įžvalgų strateginio sluoksnio veiklą, kai vadovavimas ir sprendimų priėmimas yra ne proceso centre.

Du tarptautiniai diplomai MBA iš EKA MBA iš ESCP Europoje Kurso struktūra

Trukmė: 18 mėnesių

Kursų: kartą per mėnesį - ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį ... [-]


EMBA

American University of Beirut - AUB
Su bendrabučiu Dieninės August 2019 Libanas Beirut

Sulimano S. Olayano verslo mokykla MBA yra intensyvi vadovavimo ir vadovavimo kelionė, kuri padės jums spręsti sudėtingas verslo aplinkas visame pasaulyje, ypač sudėtingose ​​rinkose, tokiose kaip Artimieji Rytai ir Afrika. [+]

Ši programa yra tarptautiniu mastu patyrusių dėstytojų ir praktikų komanda, tai yra kruopšta ir intensyvi mokymosi kelionė, kuri jums pasiruošusi įveikti daugialypius verslo ir organizacinius iššūkius nuolat besikeičiančioje ir sujungtoje pasaulio ekonomikoje. Griežta analizė ir problemų sprendimas, naudojant atvejų tyrimus, grupinę diskusiją ir modeliavimą, užtikrina didelę galių dalijimąsi žiniomis. Visoje kelionėje jūs išmoksite naujas problemas spręsti ir susikursite stiprią įvairaus pobūdžio panašių vadovų tinklą.

EMBA programa suteiks jums praktinių žinių šiose srityse:

vadovavimas Inovacijos Bendravimo įgūdžiai Verslo profesionalios žinios ir kompetencija Verslo etika Sprendimų priėmimas Priėmimo kriterijai ... [-]