MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Warsaw Lenkija 2019

Varšuva - Lenkijos ekonominis, politinis ir kultūrinis centras, taip pat turi sparčiai besivystančių finansų ir bankininkystės pramonės, todėl ji patraukli vieta studijų verslo mokymo. Emba Varšuvoje gali suteikti puikią galimybę akademinės ir karjeros pažangos dinamišką mieste daug kultūros, muzikos, parkai ir rekreacinės veiklos.

Emba, Varšuvos programų struktūra, verslo profesionalai uždirbti Magistras masinė jų karjeros. Emba, Varšuvos programų yra sukurta siekiant suteikti išsilavinimą, vadovavimo ir valdymo įgūdžius, sukurti specialistų, norinčių vykdomąsias ir viršutinė valdymo pozicijas. Dalyviai, siekiančios EmBa Varšuvoje galite turėti puikias karjeros galimybes įvairių nustatymų, pradedant nuo mažų įmonių iki tarptautinių korporacijų.

Sužinokite daugiau apie Varšuvoje, emba nemirksi per žemiau esančius programas. Paimkite dar vieną žingsnį link savo tikslų šiandien!

Rezultatai Filter

Vykdomosios magistro verslo administravimo

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
Universiteto miestelis Dieninės Spalis 2019 Lenkija Warsaw

Magistrantas vykdomasis magistro verslo administravimo studijų yra tarp prestižiškiausių ir pripažįstamas pasaulio vadovų kvalifikacijos skirtų žmonių verslo ir vadovybei.

Varšuva-Illinois vykdomoji mba

University of Warsaw, Faculty of Management
Universiteto miestelis Dieninės Spalis 2019 Lenkija Warsaw

Varšuvos universitetas ir Ilinojaus universitetas Urbana-Champanijoje abu turi puikių aukštųjų mokyklų reputaciją. Tai neabejotinai yra unikali galimybė mūsų bendrą vykdomosios magistro programos dalyviams

MBA katalizatorius

Warsaw University Of Technology Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Spalis 2019 Lenkija Warsaw

MBA programa, kurią siūlo Varšuvos technologijos universitetas, geriausias Lenkijos technikos universitetas, pasižymi realaus gyvenimo metodu ir puikiais akademiniais standartais bei giliu ateities technologijų supratimu. EMBA programos dizainas buvo sukurtas siekiant patenkinti aukšto ir vidutinio lygio vadovų lūkesčius. Mūsų programa atveria naujus horizontus ir leidžia suprasti naujausias sparčiai besikeičiančios verslo pasaulio tendencijas ir iššūkius.

MBA Verslo Administravimo Magistras

EuroMBA
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Rugsėjis 2019 Olandija Maastricht Lenkija Warsaw Vokietija Kitzscher Ispanija Barcelona Prancūzija Nantes Marseille + 9 daugiau

EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį.