MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Riga Latvija 2019/2020

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos tiems specialistams, kurie siekia kilti karjeros laiptais ir užimti vadovaujančią poziciją. Priklausomai nuo specialistų norų bei poreikių jie gali rinktis tokias studijų programas kaip finansai, rinkodara, žmogiškieji ištekliai bei kitas su verslu glaudžiai susijusias specialybes.

Verslo administravimo ar MBA Master dvejų metų absolventas laipsnį, kad asmenys gali užsiimti po uždirbti bakalauro. Pelningiausi MBA gali padėti absolventams įgyti svarbių žinių, įgūdžių ir patirties jie turi pradėti karjerą verslo pasaulyje.

 

Latvija, oficialiai Latvijos Respublikos, yra Baltijos regione Šiaurės Europos šalis. Ji ribojasi šiaurėje iki Estijos pietuose iki Lietuvos į rytus Rusijoje, kurį Baltarusijos pietryčiuose. Latviai Baltijos žmonės, kultūriškai susiję su lietuviais. Kapitalas Ryga kurioje gyvena Latvijos universitete su daugiau nei 23.000 dalyvaujantiems studentams.

Ryga yra ne tik didžiausias miestas Latvijoje, bet ir komercinės, ir pajamų generavimo centras. Ryga turi didelį kultūrinį paveldą Latvijos, be to, šis miestas turi daug švietimo platformas. Šios platformos tarnauti visiems švietimo žemės lauką iš techninės verslo institucijose.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Riga Latvijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

EMBA Verslo administravimo magistrantūra vadovamas

Riga Business School
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Latvija Riga + 1 daugiau

RBS MBA yra skirtas iš anksto patyrusius vadovus į naujus vadovavimo aukštumas. Programa prideda naujas perspektyvas ir priemones, mokinių jau didžioji vadybos žinių. Programa apima visus šiuolaikinės vadybos praktikos aspektus. RBS premjeras Lyderystė plėtros Praktikumas plėtoja įgūdžius ir pasitikėjimą veiksmingai įgyvendinti strategiją paversti veiksmais. Europos ir pasaulio pažintinėms kelionėms suteikia perspektyvą ir įžvalgomis iš viso pasaulio.