Filter
EMBA
Latvija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Latvijoje - 2019/2020

Latvija yra greitai tampa patraukli vieta užsienio studentams. Be gražūs peizažai, Latvijos švietimo įstaigų pažangių ir gerai organizuota. Kaip nauja Europos Sąjungos nare, ji tampa daugiakultūrėje šalyje naudos nei kitose Europos šalyse, žemesnis gyvenimo išlaidas.


EMBA Latvija Programa teiks dabartinės specialistų žinių ir įgūdžių, reikalingų anksto savo karjerą. EMBA Latvija programos yra skirtos, kad studentai gali tęsti darbą, o siekti jų laipsnį. Profesinę patirtį, studentai įgyja tvirtą verslo pamatai, o daugiausia dėmesio skiriant vadovavimo ir valdymo. Per kursinių ir interaktyvios mokymosi aplinką, Emba Latvijos studentai nagrinėja tokias temas, kaip ekonomikos, informacinių technologijų, rinkodaros, reklamos, finansų ir žmogiškųjų išteklių.EMBA Latvija laipsnį absolventai dažnai eiti į viršutinius valdymo ir aukšto rango vadovaujančias pareigas.


Jei tai jums įdomūs garsai, tada Pažvelkite žemiau EMBA Latvija programa Jums!        

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Riga Business School

RBS MBA yra skirtas iš anksto patyrusius vadovus į naujus vadovavimo aukštumas. Programa prideda naujas perspektyvas ir priemones, mokinių jau didžioji vadybos žinių. Pro ... [+]

RBS MBA skirta iš anksto patyrę vadovai naujų vadovavimo aukštumas. Programa prideda naujas perspektyvas ir priemones, mokinių jau didžioji vadybos žinių. Programa apima visus šiuolaikinės vadybos praktikos aspektus. RBS premjeras Lyderystė plėtros Praktikumas plėtoja įgūdžius ir pasitikėjimą veiksmingai įgyvendinti strategiją paversti veiksmais. Europos ir pasaulio pažintinėms kelionėms suteikia perspektyvą ir įžvalgomis iš viso pasaulio.

RBS MBA programa yra tarptautiniu mastu akredituotos ir pripažįstamą laipsnį valdymas.

Programos akcentai yra šie:

Lyderystė plėtros Praktikumas (LDP) programos eina per visų keturių modulių EMBA programą. LDP dalyviai įgyti giliai suprasti centrinių sąvokų lyderių ugdymo ir koučingo, kaip jie taikomi verslo ir socialinių kontekstų įvairovę. Modulis pagrįstas tyrimai įgalina studentus analizuoti ir dirbti plačias, įvairus, tarptautinio verslo reiškinių. Studentai turi onsite susitikimus maždaug kartą per mėnesį ilgą savaitgalį. Patogi vieta Rygoje, kad visuomet buvo verslo veiklos centru, ypač, nes jis yra tarp Rytų ir Vakarų kryžkelėje. Būdamas tik 20 minučių kelio nuo Rygos tarptautinio oro uosto, galite skristi už klases ir išskristi patogiai. ... [-]
Latvija Riga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba