MBASTUDIES

Peržiūrėti visus EMBA studijų programas - Konsultavimo studijos

Daugelis studentų nori aukštąjį išsilavinimą įgyti baigę bakalauro laipsnį, tačiau jie gali neturėti galimybės iš karto. EMBA gali būti puiki galimybė studentams, kurie įgijo patirties ir žinių iš skirtingų karjeros, nes ši programa padeda mokiniams remtis jau turimais įgūdžiais.

Kas yra konsultacijos EMBA? Ši magistro programa skirta padėti studentams išsamiai suprasti verslo strategijas ir jų įgyvendinimą. Kursai paprastai apima tokius dalykus kaip verslo praktika, valdymo teorija ir rinkodaros metodai. Nors kai kurie bendrojo lavinimo kursai, tokie kaip apskaita, gali būti įtraukti į programą, dauguma kursų daugiausia dėmesio skiria strategijos organizavimui ir dizainui bei kaip ji gali padėti kompanijai sėkmingai dirbti.

Įstojus į prestižinę programą, tokią kaip Konsultacijos EMBA, studentai dažnai ugdo puikius analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kurie gali padėti tobulinti jų karjerą. Stiprūs bendravimo įgūdžiai gali būti naudingi tiek asmeniškai, tiek profesionaliai.

Norint nustatyti tikslią EMBA studijų kainą, geriausia idėja yra susisiekti su interesų mokyklomis. Išlaidos labai skiriasi, ypač tarp skirtingų šalių universitetų.

Studentai, turintys EMBA konsultacijose, gali būti labai ieškomi po daugelio karjeros. Tie, kurie nori vadovauti vaidmenims, dažnai randa darbo kaip rinkodaros vadovai ar net veiklos vadovai. Daugelis tampa investiciniais bankais. Galimos karjeros kaip vadybos konsultantai, arba studentai gali pasirinkti dirbti finansų konsultantais. Daugelis žino apie verslo strategiją ir naudoja ją kurdami savo įmones.

Daugelis studentų negali lankyti užsiėmimų universitetuose dėl užimtų tvarkaraščių, taigi daugelis mokyklų pradėjo teikti EMBA programas internetu. Įstojus į nuotolines klases, studentai paprastai turi lankstumą, kurio reikia norint subalansuoti savo išsilavinimą asmeniniu gyvenimu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

 

 

1 Rezultatai Konsultavimo studijos Filter

Vykdomosios Master of Business Administration - Valdymo konsultavimo INTERNATIONAL (EMBA - MCI)

Ho Chi Minh City University of Technology
EMBA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Vykdomasis Magistro Verslo Administravimo - Valdymo konsultacijos Tarptautinė (EMBA - MCI) yra viena iš pasaulyje pirmųjų MBA programas, kurios teikia valdymo konsultacijos iš ...

Skaityti daugiau