MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Shanghai Kinija 2019/2020

Šanchajus yra vis labiau dinamiškas ir tarptautinis miestas su daug pasiūlyti siekiant tolesnio išsilavinimo. EMBA Šanchajus yra patraukli ne tik studentams, toliau savo verslo karjerą, bet ir darbdaviai, kurie ieško kvalifikuotų specialistų įgūdžius ir lyderio gebėjimas iš anksto įmonėms ir atitinka tikslus.

EMBA Šanchajus siūlo platų galimybių, kad studentai gali pasinaudoti, pavyzdžiui, didžioji tinklo specialistai, kvalifikuoti dėstytojai, ir užsienio studentams, kurie gali pareikšti savo programos dėl darbo žinių. Be to, sudėtinga EMBA Šanchajaus kursinių ne tik suteikia tvirtą verslo pamatai, bet ir leidžia studentams tyrinėti tokias temas kaip strateginės analizės ir valdymo, tiekimo grandinės strategija, krizių valdymo, etika ir vykdomosios vadovavimo ir valdymo ekonomika.

EMBA Šanchajuje gali padėti jums pasiekti savo asmeninių ir profesinių tikslų.Pažvelgti toliau per įvairias programas ir rasti EMBA Šanchajaus laipsniui, kuris gali būti jūsų laukia!

Rezultatai Filter

EMBA Verslo administravimo magistrantūra vadovamas

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)
Universiteto miestelis Ištęstinės 20 mėnesiai Rugsėjis 2019 Kinija Shanghai

Realaus pasaulio verslo iššūkiai ir galimybės neapsiriboja vienu dalis įmonės organizacinėje struktūroje (pavyzdžiui, finansų, arba prekybą, arba tiekimo grandinėje).

Pasaulinis MBA

CEIBS Africa
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Gana Accra Kinija Shanghai + 2 daugiau

CEIBS Global Executive MBA yra visą darbo laiką 18 mėnesių programa su didelis dėmesys skiriamas valdymo klausimams, kartu su lyderių ugdymu ir koučingo sesijų. Gausite pasaulinio lygio išsilavinimą su unikaliu taško greitai keičiasi Kinijos verslo ir

MBA vadovams

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Universiteto miestelis Ištęstinės Spalis 2019 Venesuela Caracas Panama Panama City Kinija Shanghai Kolumbija Bogotá Prancūzija Paris Meksika Buenavista Jungtinės Amerikos Valstijos New Orleans + 11 daugiau

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį ...

MBA

Korea University Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Kovas 2020 Pietų Korėja Seoul Kinija Shanghai Singapūras Singapore + 4 daugiau

"Executive MBA" tikslas yra ugdyti lyderius, o ne tik vadovus. Mes tai darome pateikdami pagrindines žinias apie verslo funkcijas su mūsų novatoriškomis mokymo programomis. Mes padedame formuoti mūsų studentų sugebėjimą mąstyti tiek funkcionaliai, tiek kritiškai.

Tongji-Mannheim dvejopo laipsnis MBA

Tongji University, School of Economics and Management
Universiteto miestelis Ištęstinės Susisiekti su mokykla Kinija Shanghai Vokietija Mannheim + 1 daugiau

Tongji-MANNHEIM Dual Laipsnis MBA (EMBA) programa su savo tvirtą Kinijos ir Vokietijos dėmesio reaguoja į didėjančią paklausą vadovams, kurie gali sėkmingai naršyti abiejų kultūrų iššūkius. Ji teiks vadovai iš viso pasaulio su įgūdžių ir priemonių jiems reikia pozicijas tarptautinėje vadovybės.

MBA

Hult International Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 - 24 metai Rugpjūtis 2020 Jungtinė Karalystė London Kinija Shanghai Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco New York Cambridge Boston + 9 daugiau

Hult Global MBA siūlo labiausiai pasaulinė, praktiškas, ir lankstus verslo mokymas yra. Sukurkite programą aplink savo tvarkaraštį ir atnaujinti savo įgūdžius, kad galėtų augti iš verslininko instinktai, viziją, kuri peržengia sienas, ir noras ginčyti status-quo.