Filter
EMBA
Kinija Hubei Wuhan Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Wuhan Kinija 2019/2020

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Kinija, oficialiai Žmonės 's Republic of China, yra suvereni valstybė, įsikūrusi Pietryčių Azijoje. Tai pasaulis 's labiausiai gyventojų šalis, turinti daugiau nei 1350000000 gyventojų.

Šis miestas yra viena iš nedaugelio švietimo ir mokslo centrų šalyje, kartu Šanchajuje ir Pekine. Bėgant metams, jis matė didžiausią skaičių kolegijos studentus pasaulyje. Aukštojo mokslo centrai yra labai išskirtinis, ir daugelis studentų, kurie praėjo pro juos gali patvirtinti, kad.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Wuhan Kinijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Tai visą darbo dieną dvejų metų programa, skirta tiek Kinijos, tiek užsienio studentams. Visi kursai yra dėstomi kinų ... [+]

I. Programos Įranga

Akredituotos asociacijų magistrų Realaus pasaulio valdymo įgūdžių lavinimas integruojant įvairios mokymo metodus tiek klasėse ir apsilankymus. State-of-the-art įrenginių: Mokyklos investavo daugiau nei 3 milijonų RMB statyti "Verslo administravimo bandomojo mokymo centras" patenkinti mokymo poreikius. Siūloma specializuota institucija su Teminiai fakulteto komandų ekonomikos, vadybos ir teisės.

II. Programa Reitingai:

Top 5% verslo mokyklų Kinijoje Užėmė 9-ojo ir 8-ojo atitinkamai 2010 ir 2013 m Patys vertingiausi EMBA programą Kinijoje (Pasaulio vykdomoji savaitę)

III. Programos trukmė

Tai visą darbo dieną dvejų metų programa, skirta tiek Kinijos, tiek užsienio studentams. Visi kursai yra dėstomi kinų... [-]

Kinija Wuhan
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba