Filter
EMBA
Kanada Ontario Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Ontario Kanada 2019/2020

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams padėtų kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu įgytos specialistų patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Jei jūs galvojate apie bet kurioje aukštojo mokslo sistema, kuri turės įtakos jūsų gyvenimą teigiamai, o suteikia jums praktinių žinių ir įgūdžių, tada Kanada 's švietimo sistema yra tai, ką reikia. Kelionė į Kanadą už savo išsilavinimą padės jums įvertinti kūrybiškumą ir inovacijas šiose aukštosiose mokymosi įstaigose dėstytojams.

Peržiūrėti EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Ontario Kanadoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Telfer School of Management, University of Ottawa

Universiteto Otavoje MBA yra tiems, kurie ieško aukščiausios grąža jų asmens ir finansinių investicijų į mokslo verslo laipsnį. Jei paklausa daugiau apie save ir tikėtis ... [+]

Paklausa Daugiau apie save. Tikėtis Daugiau Atgal

Universiteto Otavoje MBA yra tiems, kurie ieško aukščiausios grąža jų asmens ir finansinių investicijų į mokslo verslo laipsnį. Mūsų programa suteikia realaus pasaulio mokymosi patirtį, poveikio pasaulio verslo mąstytojų ir vadovai, ir apie valdymą ir technologijų taikymo, jeigu į priekį šiandienos žiniomis pagrįstą ekonomiką svarba. Jei paklausa daugiau apie save ir tikėtis daugiau mainais, Otavos MBA yra skirtas Jums.

Hands-On Learning, iš pirmų rankų patirtis

Otavos MBA universiteto suteikiančias jums patirtimi gauti į priekį su verslo pasauliu. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas realių taikyti verslo žiniomis ir geriausia praktika: ... [-]

Kanada Ottawa
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba