MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Dubai Jungtiniai Arabų Emyratai 2019/2020

Dubajus yra vienas dinamiškiausių pasaulio miestų, siūlanti daug verslo galimybių, todėl tai puiki vieta EMBA programos. Dubajus tapo tarptautinis miestas, greitai vystosi į pasaulio ekonomikos ir verslo centru.

EMBA Dubajuje bus numatyti dabartinės verslo specialistų, turinčių įgūdžių ir žinių, jie turi turėti vadovaujančias ir atsakingas pareigas. Kursinių EMBA Dubajuje bus sujungti su lyderio gebėjimas efektyviai valdyti ir priimti sprendimus, mąstyti strategiškai tvirtą verslo pamatai, toliau įgyvendinti verslo tikslus. EMBA Dubajuje bus naudinga studentams platų tinklą, taip pat darbo žinių, kad kiekvienas mokinys atneša į mokymosi aplinką. EMBA Dubajuje programų absolventai dažnai eiti į karjerą, kaip mažų ir didelių įmonių vadovai ir lyderiai.

Jei svarsto magistro laipsnį, tada EMBA Dubai gali būti jūsų laukia!Pažvelkite žemiau esančių variantų ir imtis sekančio žingsnio link savo asmeninių ir profesinių tikslų!

Rezultatai Filter

MBA - Tarptautinis maršrutas

University of Strathclyde Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Rugpjūtis 2020 Graikija Athens Singapūras Singapore Šveicarija Zürich Bahreinas Manama Malaizija Petaling Jaya Kuala Lumpur Omanas Muscat Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Abu Dhabi Italija Milan Vokietija Munich Kinija Beijing Prancūzija Toulouse + 22 daugiau

Strathclyde Business School (VSS) turi ilgą ir šlovingą istoriją yra novatoriškas verslo mokykla - ir dalis pirmaujanti technologijų universitetą - "naudingo mokymosi" jos širdį. VSS buvo pavadintas verslo mokykla Metų Times Higher Education 2016 apdovanojimuose paskelbtų lapkričio mėnesį. Apdovanojimas buvo padaryta pripažįstant verslo mokykla novatoriškos ir verslios požiūrį ir savo bendrą "neapmokėtos" veiklos.

vykdomasis magistro verslo administravimo (EMBA)

International Institute of Management & Technology Studies
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai + 1 daugiau

Šiame kurse jūs galite būti sinchronizuoti su naujausiomis technologijomis yra naudojami valdymo sektoriaus įvairių formų sandoriai.

EMBA

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology Dubai
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai

SZABIST siūlo dvejų metų EMBA laipsnį vadovams ir vidutinio lygio vadovams, kurie siekia kompetencijos ir didesnių iššūkių savo profesiniame gyvenime. EMBA yra dvejų metų programa, išplėsta per šešis semestrus ir

MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Universiteto miestelis Ištęstinės 20 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Ann Arbor Indija Bengaluru Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Tailandas Bangkok + 6 daugiau

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.

MBA MBA

University of Bradford
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 2 - 4 metai Susisiekti su mokykla Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai

Bradfordas nuo 1998 m. Yra pripažintas prekinis ženklas Dubajus; mes buvome viena iš pirmųjų MBA programų, kad galėtume įsitvirtinti šalyje. Esame Triple Crown akredituota mokykla, kuri yra elito grupės universitetų, turinčių akreditaciją iš AMBA, AACSB ir EQUIS, dalis - tai reiškia, kad jūsų kvalifikacija bus pripažinta visame pasaulyje. Mes taip pat turime akreditaciją iš KHDA (Žinių ir žmogiškojo vystymo tarnybos) Dubajus.

MBA

Hult International Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 - 24 metai Rugpjūtis 2020 Jungtinė Karalystė London Kinija Shanghai Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco New York Cambridge Boston + 9 daugiau

Hult Global MBA siūlo labiausiai pasaulinė, praktiškas, ir lankstus verslo mokymas yra. Sukurkite programą aplink savo tvarkaraštį ir atnaujinti savo įgūdžius, kad galėtų augti iš verslininko instinktai, viziją, kuri peržengia sienas, ir noras ginčyti status-quo.

Vykdomoji mba "strategija ir vadovavimas"

Synergy University Dubai
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės 3 semestrai Susisiekti su mokykla Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai

Programa skirta vadovams ir vadovams iš įvairių pramonės šakų ir sričių. Ji apima visas svarbiausias temas, susijusias su sėkmingu vadovavimu, organizacijų valdymu ir plėtra. Programos tikslas - suteikti specialistams naujausias verslo žinias, siekiant pagerinti jų profesinę veiklą.