MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Ras Al Khaimah Jungtiniai Arabų Emyratai 2019/2020

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos tiems specialistams, kurie siekia kilti karjeros laiptais ir užimti vadovaujančią poziciją. Priklausomai nuo specialistų norų bei poreikių jie gali rinktis tokias studijų programas kaip finansai, rinkodara, žmogiškieji ištekliai bei kitas su verslu glaudžiai susijusias specialybes.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Švietimas Jungtinių Arabų Emyratų turi savo privalumų: saulė, jūra, smėlis, neapmokestinamos pajamos po baigimo ir kai kurių geriausių universitetų Persijos įlankos region.In to, iš aukštai įvertinta universitetų įsikūrusių kitose šalyse skaičius filialas miesteliai JAE.

Rak, arba Ras Al Khaimah yra šiaurinėje kranto Jungtinių Arabų Emyratų mieste. Miestas yra gerai žinomas dėl savo istorinių kopų ir etninių genčių. Miestas taip pat gyvena vieni iš geriausių teisės ir verslo kolegijos šalyje ir regione.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Ras Al Khaimah Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019/2020

Rezultatai Filter

MBA (Executive)

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtiniai Arabų Emyratai Al Jazirah Al Hamra

Ši programa yra mokoma JAE. MBA yra visą darbo laiką programa, skirta verslo profesionalams rengiasi tapti vyresnieji vadybininkai. Jo dėmesys skiriamas žinių ir supratimą apie strateginio valdymo klausimais plėtrą, siekiant apmąstyti ir tobulinti verslo ir vadybos praktiką.

Vykdomasis magistro verslo administravimo (EMBA)

American University of Ras al Khaimah
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Al Jazirah Al Hamra

Vykdantysis Master of Business Administration (EMBA)