Filter
EMBA
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Jazirah Al Hamra Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Ras Al Khaimah Jungtiniai Arabų Emyratai 2019

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos tiems specialistams, kurie siekia kilti karjeros laiptais ir užimti vadovaujančią poziciją. Priklausomai nuo specialistų norų bei poreikių jie gali rinktis tokias studijų programas kaip finansai, rinkodara, žmogiškieji ištekliai bei kitas su verslu glaudžiai susijusias specialybes.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Švietimas Jungtinių Arabų Emyratų turi savo privalumų: saulė, jūra, smėlis, neapmokestinamos pajamos po baigimo ir kai kurių geriausių universitetų Persijos įlankos region.In to, iš aukštai įvertinta universitetų įsikūrusių kitose šalyse skaičius filialas miesteliai JAE.

Rak, arba Ras Al Khaimah yra šiaurinėje kranto Jungtinių Arabų Emyratų mieste. Miestas yra gerai žinomas dėl savo istorinių kopų ir etninių genčių. Miestas taip pat gyvena vieni iš geriausių teisės ir verslo kolegijos šalyje ir regione.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Ras Al Khaimah Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtiniai Arabų Emyratai
Al Jazirah Al Hamra
Studijų tipas
Tempas
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ši programa yra mokoma JAE. MBA yra visą darbo laiką programa, skirta verslo profesionalams rengiasi tapti vyresnieji vadybininkai. Jo dėmesys skiriamas žinių ir supratim ... [+]

Ši programa yra mokoma JAE

Graduate Management Admission Test arba EMBA yra visą darbo laiką programa, skirta verslo profesionalams ir rengiasi tapti vyresnieji vadybininkai. Jo dėmesys skiriamas žinių ir supratimą apie strateginio valdymo klausimais plėtrą, siekiant apmąstyti ir tobulinti verslo ir vadybos praktiką. Programa yra sukurta siekiant derinama su visą darbo laiką poreikius.

Apie kursą

Nesvarbu, kokia dalis pramonės ar komercijos dirbate, MBA kursas padės jums įgyti kritinę suprasti problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria įmonės ir organizacijos ir aprūpinti jus su analizės ir kritinių fakultetų nustatyti galimus sprendimus. Šios savybės yra ieškoma prestižinių darbdaviams.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Jazirah Al Hamra
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University of Ras al Khaimah

Vykdantysis Master of Business Administration (EMBA) ... [+]

Vykdantysis Master of Business Administration (EMBA) [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Jazirah Al Hamra
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba