Filter
EMBA
Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Abu Dhabi Jungtiniai Arabų Emyratai 2019/2020

Daugelis specialistų iš viso pasaulio pasirinkti Abu Dabyje EmBa. Abu Dabis yra žinomas dėl savo turto ir gamtinių išteklių. Ji su dideliu kiekiu užsienio investicijų ir nepakartojamą verslo galimybes sparčiai besivystanti ekonomika. Artimieji Rytai vaidina didelį vaidmenį pasaulio verslo ir reikalų Abu Dabis Emba gali padėti suteikti įgūdžius, žinias ir patirtį, kad galėtų konkuruoti pasaulinėje rinkoje. Tai yra verslo naujovių plotas su daug karjeros galimybių.

Kaip ir daugelis EMBA programas, Abu Dabis Emba apima bendrą profesinę dalyvių patirtį, į savo mokymo metodas, leidžiantis poveikį dėl įvairių perspektyvų ir sukuriant stimuliuojančią mokymosi patirtį. Emba Abu Dabis programas sudaro specializuoto žinių lygį, siekiant šiuolaikinės valdymo klausimais.Programos turi gerai išvystytą suprasti strateginio mąstymo, ir taip pat padėti specialistams tobulinti įgūdžius, reikalingus veiksmingai vadovavimo ir valdymo.

Paimkite per emba Abu Dabyje programų išvaizdą, esančią žemiau ir galėsite daugiau sužinoti apie galimybes, kurios laukia Jūsų!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Strathclyde Business School

Strathclyde Business School (VSS) turi ilgą ir šlovingą istoriją yra novatoriškas verslo mokykla - ir dalis pirmaujanti technologijų universitetą - "naudingo mokymosi" jo ... [+]

Strathclyde MBA buvo galima už JK ribų nuo 1988, su tūkstančiais MBA kursų dalyvių dabar baigiau ir daug daugiau šiuo metu studijuoja savo šalyje.

Strathclyde MBZ turi daug studijų maršrutų, bet mes pabrėžiame mūsų "vienas MBA" požiūrio. MBA jums mokytis per vieną iš mūsų tarptautinių centrų yra lygiai tokia pati programa, kaip jums būtų studijuoti Glasgow ir akademikai, kurie pateikia pagrindinius elementus programoje savo šalyje, taip pat pristatyti MBA Glazgas.

Programa formatas yra specialiai sukurta užimtiems vadovams, kuriems reikia derinti karjerą ir šeimos įsipareigojimus su MBA studijas poreikius. Iš visu etatu požiūrio lankstumas leidžia dalyviams pereiti per dvejus metus. Tačiau tyrimas gali būti paskirstytos per ilgesnį laikotarpį, jei reikia, bet ne daugiau kaip šešerius metus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Abu Dhabi
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba