MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 2 Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Virginia Jungtinės Amerikos Valstijos

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos tiems specialistams, kurie siekia kilti karjeros laiptais ir užimti vadovaujančią poziciją. Priklausomai nuo specialistų norų bei poreikių jie gali rinktis tokias studijų programas kaip finansai, rinkodara, žmogiškieji ištekliai bei kitas su verslu glaudžiai susijusias specialybes.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Virginia Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Rezultatai Filter

MBA

Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Virginia Beach

EMBA programa naudoja koorto modelį, kuris palengvina idėjų mainus ir skatina išplėstą profesionalų tinklą.

Executive MBA

Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 2 metų Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Blacksburg Abingdon + 1 daugiau

Programa orientuota į išskirtiniais mokymosi patirtį, su kokybe ir iššūkis tikitės iš nusistovėjusių, visiškai akredituoti Executive MBA programa, kuri pabrėžia etikos verslo lyderė pasaulio aplinką ir suteikia galimybę santykių kūrimą.