MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Charlottesville Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams padėtų kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu įgytos specialistų patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

Jei norite lipti karjeros laiptais ir užimti vadovo pareigas, MBA yra skirtas Jums. Ši programa suteikia jums žinias ir įgūdžius, įgyti universalumą, kalbant apie supratimą, iš funkcinių, verslo sričių. Plius galimybė naudotis priemonėmis ir analizę, prisidėti prie strateginio planavimo ir sprendimų priėmimo.

Švietimas Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia teikia viešajame sektoriuje, kontrolės ir finansavimo ateinančiais iš trijų lygių: valstybės, vietos ir federalinės, ta pačia tvarka.Bendrieji reikalavimai studijuoti į aukštojo mokslo lygio Jungtinėse Valstijose bus įtraukti savo primimo esė (taip pat žinomas kaip tikslo ar asmeninio pareiškimo ataskaita), akademinė pažyma, rekomendacijos / rekomendacinius laiškus, kalbos testai

Charlottesville yra didmiesčių miestas Virdžinijos viduryje su beveik 50.000 gyventojų. Jis garsėja turintys prezidento Thomas Jefferson namuose, kuris pritraukia daugiau nei 500.000 turistų kiekvienais metais. Yra vienas pagrindinis medicinos universitetas ir mažos viešosios įstaigos.

Peržiūrėti EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Charlottesville Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Rezultatai Filter

Pasaulinis mba vadovams

University of Virginia Darden School of Business
Internetu ir universiteto miestelyje 21 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Charlottesville

"Darden's Global MBA for Leaders" (GEMBA) yra skirta patyrusiems vadovams, kurie siekia tobulinti savo tarptautinę karjerą, tuo pačiu toliau dirbdami visą darbo dieną.

MBA vadovams

University of Virginia Darden School of Business
Internetu ir universiteto miestelyje 21 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Charlottesville

Darden MBA vykdytojams studentai gauna tokį pat laipsnį kaip visą laiką MBA studentai gauna: MBA iš Virdžinijos universiteto. Mokymo programa ir akademinis grafikas skirti patyrusiems vadybininkams, norintiems tobulinti verslo ir vadovavimo įgūdžius, reikalingus jų karjeros pažangai - vis tiek dirbdami visą darbo dieną.