MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Seattle Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Executive MBA programa yra tarptautinė programa, skirta patenkinti vidurio karjeros specialistų poreikius.Ji vystosi veiksmingas vadybininkai šiandien 's dinaminės pasaulinės organizacijos

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Sietlas yra 26 pagal dydį miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir gyvena iki 13 atskirų universitetų ir kolegijų. Sietlas yra žinomas kaip verslo karšto vietoje prieglobos būstinėje kompanijomis kaip Microsoft, Starbucks, Nordstrom'S, ir daug daugiau.

Peržiūrėti EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Seattle Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Rezultatai Filter

Pasaulinė MBA (Gemba)

University of Washington Foster School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 mėnesiai Rugsėjis 2019 Pietų Korėja Seoul Jungtinės Amerikos Valstijos Seattle San Francisco + 3 daugiau

"UW" ir "Yonsei School of Business" partnerystėje GEMBA siūlo patyrusiems vadovams išskirtinį MBA išsilavinimą ir esminį tarptautinį poveikį.

MBA

University of Washington Foster School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 21 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Seattle Pietų Korėja Seoul San Francisco + 3 daugiau

Įsimenkite skatinamą, interaktyvią mokymosi patirtį, kur jūs keičiate idėjas su Vašingtono universiteto Vašingtone vykdomos MBA programos Michael G. Foster verslo mokyklos 40-50 patyrusiais kolegomis.