Filter
EMBA
Jungtinės Amerikos Valstijos New Jersey Lawrence Township Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Lawrence Township Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Žinomas kaip vienas iš seniausių miestų Atlanta, Lawrenceville, Gruzija gyvena daugiau nei 28.000 gyventojų. Miestas aptarnauja energingas rajono mokyklą, kuri turi daug valstybinių ir privačių mokyklų. Be to, dėl didelio veikiančią biblioteką, miestas taip pat rengia dvi aukštosios.

Peržiūrėti EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Lawrence Township Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
New Jersey
Lawrence Township
Studijų tipas
Tempas
Rider University College of Business Administration

Rider universitete sukūrėme Executive MBA programą, kuri leidžia vadovams tapti lyderiais ... [+]

EMBA

Rider mokymasis tęsiasi už horizonto. Tai taip pat suteikia jums žinių ir gebėjimų, kurie ateina su tvirtu pagrindu pažangių verslo teorijos ir valdymo strategijas. Rider universitete sukūrėme Executive MBA programą, kuri leidžia vadovams tapti lyderiais. Nepriklausomai nuo jūsų išsilavinimo - ar studijuojate verslą, ar ne, galėsite įvaldyti naujausius finansinius metodus ir vadovavimo metodus, kurių jums reikia, kad priimtumėte sprendimus vykdomuosiuose lygmenyse. Kadangi jūs taip pat išmokti praktinių įgūdžių ir perspektyvų sėkmingai besikeičiančioje ekonomikoje, "Rider's Executive MBA" programa suteikia jums konkurencinį pranašumą, kurio reikia norint toliau judėti į priekį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lawrence Township
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba