MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Michigan Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos tiems specialistams, kurie siekia kilti karjeros laiptais ir užimti vadovaujančią poziciją. Priklausomai nuo specialistų norų bei poreikių jie gali rinktis tokias studijų programas kaip finansai, rinkodara, žmogiškieji ištekliai bei kitas su verslu glaudžiai susijusias specialybes.

Verslo administravimo ar MBA Master dvejų metų absolventas laipsnį, kad asmenys gali užsiimti po uždirbti bakalauro. Pelningiausi MBA gali padėti absolventams įgyti svarbių žinių, įgūdžių ir patirties jie turi pradėti karjerą verslo pasaulyje.

 

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Peržiūrėti EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Michigan Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Rezultatai Filter

šiaurės amerikiečių vykdomoji valdžia; sausio programa

Kellogg School of Management at Northwestern University
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų January 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Evanston Midland + 1 daugiau

Šiaurės Amerikos programos yra alternatyvios savaitgalio "Executive MBA" programos, skirtos tarnauti studentams tolimojo susisiekimo. Kokybė ir klasės laikas kiekvienai programai yra vienodi. Skirtingų skyrių tvarkaraščiai suteikia lankstumo skirtingų dalyvių poreikiams.

Kellogg-miami emba programa

Kellogg School of Management at Northwestern University
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų January 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Midland Evanston + 1 daugiau

"Kellogg-Miami EMBA" programa siūlo JAV ir Lotynų Amerikos vadovams galimybę mokytis ir dalintis geriausia verslo praktika vieni su kitais ir plėtoti ilgalaikius pasaulinius santykius - visa tai yra pasaulinės klasės verslo mokyklos kontekste.

šiaurės amerikiečių vykdomoji valdžia; rugsėjo programa

Kellogg School of Management at Northwestern University
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Evanston Midland + 1 daugiau

Šiaurės Amerikos programos yra alternatyvios savaitgalio "Executive MBA" programos, skirtos tarnauti studentams tolimojo susisiekimo. Kokybė ir klasės laikas kiekvienai programai yra vienodi. Skirtingų skyrių tvarkaraščiai suteikia lankstumo skirtingų dalyvių poreikiams

Regioninė EMBA programa

Kellogg School of Management at Northwestern University
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Evanston Midland + 1 daugiau

MBA programa skirta perspektyviems vadovams, turintiems didelę patirtį valdyme. Po šešių savaičių regioninės programos dalyviai rengia du kursus, apimančius visas dalykines sritis, kad pateiktų novatoriškus valdymo būdus ir būdus valdymo problemoms spręsti.

MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Su bendrabučiu Ištęstinės 20 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Ann Arbor Indija Bengaluru Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Tailandas Bangkok + 6 daugiau

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.

Vadybininkas mba sveikatos priežiūros srityje

Oakland University School of Business Administration
Su bendrabučiu Ištęstinės 21 mėnesių February 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Rochester

Sukurtas siekiant suteikti sveikatos priežiūros specialistams suprasti valdymo koncepcijas ir įgūdžius, kurie padės jiems veiksmingai valdyti sveikatos priežiūros sektoriuje

Tarptautinė vykdomoji MBA programa

Kellogg School of Management at Northwestern University
Su bendrabučiu Internetinės Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Evanston Midland + 2 daugiau

Kellogg mokyklos partneriai su užsienio institucijomis, kurios dalijasi savo įsipareigojimais dėl akademinio griežtumo ir pasaulinio valdymo supratimo. "Kellogg" partnerių institucijos yra verslo švietimo lyderiai Azijoje, Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Kanadoje