MBASTUDIES.LT

Palyginti 2 Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Ithaca Jungtinės Amerikos Valstijos

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Įsikūręs centrinėje Niujorke yra Itaka miestas. Ji turi hostingas Ivy League universiteto Kornelio universiteto vardo, kuris beveik 20.000 studentų reputaciją. Jis taip pat namo į aukštąsias ir siūlo platų programų įvairių profesijų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Ithaca Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Rezultatai Filter

Vadovų MBA Amerikoje

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University
Universiteto miestelis Ištęstinės 17 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Ithaca

Jūsų savaitgalis, jūsų miestas, uždirba Ivy League MBA netoli namų.

Executive MBA Metro NY

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University
Universiteto miestelis Ištęstinės 22 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Ithaca

Ivy League MBA darbo profesionalams - patobulinkite savo įgūdžius ir ugdykite savo vadovavimo potencialą.