Filter
EMBA
Jungtinės Amerikos Valstijos California Irvine Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Irvine Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Ervinas miestas buvo suplanuotas ir nustato Irvine Bendrovės 1960-ųjų. Jis išaugo į uostą dažniau nei 200.000 gyventojų per jos ribų. Miestas buvo reitinguojami tarp penkių geriausių vietų gyventi skolinga savo kokybės patalpose ir mokyklose, kurie apima universitetų ir kolegijų įvairovė.

Peržiūrėti EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Irvine Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

Prezidento ir raktų vykdomosios (PKE) MBA programa yra sukurta siekiant sukurti milžiniškus patobulinimus vykdomosios valdžios funkcinės veiklos. ... [+]

Programa Informacija

Prezidento ir raktų vykdomosios (PKE) MBA programa yra sukurta siekiant sukurti milžiniškus patobulinimus vykdomosios valdžios funkcinės veiklos.

Struktūrizuota mažos klasės forma, ši programa suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų šiems tikslams pasiekti:

Efektyviai vadovauti ir įkvėpti aukšto lygio rezultatus Numatykite galimybes ir iššūkius verslo aplinkoje, kad galėtumėte įvertinti galimą poveikį organizacijai Kurkite ir subalansuokite drąsius vizijas, naudodami veiksmingą strategiją ir efektyvų įgyvendinimą Pademonstruokite tarptautinių kultūrų dėkingumą ir jų įtaką strateginiam ir taktiniam pasaulinės konkurencijos įgyvendinimui Užtikrinti etišką klientų ir suinteresuotųjų šalių poreikių tenkinimą Integruoti PKE programos asmeninę ir mokymosi bendruomenės patirtį, siekiant lyderystės efektyvumo verslo, bendruomenės ir gyvenimo srityse ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles Irvine Malibu Long Beach Pasadena Westlake Village  + 3 Daugiau
September 2019
Ištęstinės
20 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

... [+]

Pepperdine universiteto Graziadio verslo ir vadybos mokykla siekia pareiškėjų, turinčių didelę darbo patirtį ir norą plėtoti ar tobulinti savo valdymo įgūdžius.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles Malibu Long Beach Pasadena Westlake Village Irvine  + 3 Daugiau
September 2019
Ištęstinės
20 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba