Filter
EMBA
Jungtinės Amerikos Valstijos California Los Angeles Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Los Angeles Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

MBA, arba kursų yra antrosios pakopos verslo laipsnį. Executive MBA programa yra kaip reguliariai MBA programą daug. Pagrindinis skirtumas yra tas MBA Programa pirmiausia skirta mokyti darbo vadovai, vadybininkai, verslininkai ir kitų verslo lyderių.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Be to, kad gyvena legendinio Holivudas, Los Andželas yra antras pagal dydį miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir į Kalifornijos valstijoje didžiausia. Ji vyko Olimpinės žaidynės du kartus prieš ir yra padalintas į 80 rajonų ir seniūnijų. Mieste gyvena trijų valstybinių universitetų ir kitų institucijų kompiuterio.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Los Angeles Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

Prezidento ir raktų vykdomosios (PKE) MBA programa yra sukurta siekiant sukurti milžiniškus patobulinimus vykdomosios valdžios funkcinės veiklos. ... [+]

Programa Informacija

Prezidento ir raktų vykdomosios (PKE) MBA programa yra sukurta siekiant sukurti milžiniškus patobulinimus vykdomosios valdžios funkcinės veiklos.

Struktūrizuota mažos klasės forma, ši programa suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų šiems tikslams pasiekti:

Efektyviai vadovauti ir įkvėpti aukšto lygio rezultatus Numatykite galimybes ir iššūkius verslo aplinkoje, kad galėtumėte įvertinti galimą poveikį organizacijai Kurkite ir subalansuokite drąsius vizijas, naudodami veiksmingą strategiją ir efektyvų įgyvendinimą Pademonstruokite tarptautinių kultūrų dėkingumą ir jų įtaką strateginiam ir taktiniam pasaulinės konkurencijos įgyvendinimui Užtikrinti etišką klientų ir suinteresuotųjų šalių poreikių tenkinimą Integruoti PKE programos asmeninę ir mokymosi bendruomenės patirtį, siekiant lyderystės efektyvumo verslo, bendruomenės ir gyvenimo srityse ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles Irvine Malibu Long Beach Pasadena Westlake Village  + 3 Daugiau
September 2019
Ištęstinės
20 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

... [+]

Pepperdine universiteto Graziadio verslo ir vadybos mokykla siekia pareiškėjų, turinčių didelę darbo patirtį ir norą plėtoti ar tobulinti savo valdymo įgūdžius.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles Malibu Long Beach Pasadena Westlake Village Irvine  + 3 Daugiau
September 2019
Ištęstinės
20 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba