MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Boston Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Bostone yra pasaulio verslo kapitalo, ar tai yra bankininkystės, biotechnologijų, arba rinkodaros. Ji taip pat gyvena labai reitingą verslo mokyklų, kur mokiniai gali siekti EMBA Boston laipsnį. Istorinis miesto Boston siūlo pajusti intelektualiai skatina atmosfera miesto.

Bostono EMBA programos yra skirtos karjeros viduryje profesionalams, kurie turi didelę darbo patirtį, kurie siekia iš anksto savo švietimo ir karjeros. Studentai gali toliau dirbti, o siekti savo EMBA Bostono. Bostono EMBA programos pasaulio sudedamosios dalys, kurios nagrinėjamos verslo, tiek išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse. Be labai atskirti fakulteto studentai mokysis iš garsių svečių dėstytojai, taip pat kolegų studentų, kurie gali pareikšti savo praktines žinias, mokymosi aplinką.

Imtis, kad kitas žingsnis artėja į savo profesinių ir asmeninių tikslų.Pereikite per pasirinktis žemiau ir sužinokite daugiau apie EMBA Boston. Jūs galite surasti tobulą laipsnį laukia Jūsų!

Rezultatai Filter

MBA

Hult International Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 - 24 metai Rugpjūtis 2020 Jungtinė Karalystė London Kinija Shanghai Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco New York Cambridge Boston + 9 daugiau

Hult Global MBA siūlo labiausiai pasaulinė, praktiškas, ir lankstus verslo mokymas yra. Sukurkite programą aplink savo tvarkaraštį ir atnaujinti savo įgūdžius, kad galėtų augti iš verslininko instinktai, viziją, kuri peržengia sienas, ir noras ginčyti status-quo.