Filter
EMBA
Jungtinės Amerikos Valstijos Massachusetts Boston Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Boston Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Bostone yra pasaulio verslo kapitalo, ar tai yra bankininkystės, biotechnologijų, arba rinkodaros. Ji taip pat gyvena labai reitingą verslo mokyklų, kur mokiniai gali siekti EMBA Boston laipsnį. Istorinis miesto Boston siūlo pajusti intelektualiai skatina atmosfera miesto.

Bostono EMBA programos yra skirtos karjeros viduryje profesionalams, kurie turi didelę darbo patirtį, kurie siekia iš anksto savo švietimo ir karjeros. Studentai gali toliau dirbti, o siekti savo EMBA Bostono. Bostono EMBA programos pasaulio sudedamosios dalys, kurios nagrinėjamos verslo, tiek išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse. Be labai atskirti fakulteto studentai mokysis iš garsių svečių dėstytojai, taip pat kolegų studentų, kurie gali pareikšti savo praktines žinias, mokymosi aplinką.

Imtis, kad kitas žingsnis artėja į savo profesinių ir asmeninių tikslų.Pereikite per pasirinktis žemiau ir sužinokite daugiau apie EMBA Boston. Jūs galite surasti tobulą laipsnį laukia Jūsų!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Hult International Business School

Hult Global MBA siūlo labiausiai pasaulinė, praktiškas, ir lankstus verslo mokymas yra. Sukurkite programą aplink savo tvarkaraštį ir atnaujinti savo įgūdžius, kad galėtų ... [+]

Hult Global MBA siūlo labiausiai pasaulio, praktiškas, ir lankstus verslo mokymas yra. Sukurkite programą aplink savo tvarkaraštį ir atnaujinti savo įgūdžius, kad galėtų augti iš verslininko instinktai, viziją, kuri peržengia sienas, ir noras ginčyti status-quo.

Uždirbti savo laipsnį taip mažai, kaip 18 mėnesių ir 21 dienų iš biuro.

Kadangi laikas yra jūsų labiausiai vertingas, mūsų intensyvus mokymo leidžia jums užbaigti savo darbo laiko laipsnį per ilguosius savaitgalius ir vasarą maksimaliai padidinti savo laiko panaudojimą.

Pagreitinti mokytis

Jūs galite pasirinkti studijuoti visą vasarą paspartinti savo gyvenimą ir uždirbti savo laipsnį taip mažai, kaip 18 mėnesių tik su 14 keliones į miesteliu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco New York Cambridge Boston  + 1 Daugiau
Rugpjūtis 2019
Anglų
Ištęstinės
18 - 24 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba