MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Milan Italija 2019

Verslo žmonės iš viso pasaulio pasirinko EmBa Milane. Milanas turi tiek daug ką pasiūlyti tiems, kurie pasirenka šį įdomų miestą akademinės ir karjeros pažangos. Yra keletas pagrindinių sričių Milanas, pavyzdžiui, mados, dizaino, technologijų, ir daug daugiau, kurios gali suteikti puikias galimybes profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes. Yra ir daug kultūrinių galimybių, taip pat aktyvus socialinių ir naktinės pramogos, papildančius Milane patirtimi EmBa.

Milano programų EMBA paprastai veikia iš tarptautinės perspektyvos, kuri yra svarbus pasaulinėje rinkoje padidėjusios globalizacijos ir tarpusavio sąsajas. Milano programų emba dalyviai įgis Fundacyjny suprasti verslo principus, pavyzdžiui, rinkodaros, finansų, informacinių technologijų, etikos, ir ekonomikos, su pabrėžiant plėtoti stiprų lyderiavimą ir valdymo įgūdžius.Milano Emba gali atidaryti duris daug karjeros galimybių regione, taip pat visame pasaulyje.

Per emba išvaizdą Milano programų žemiau ir tu gali rasti laipsnį, kad yra perfect for you!

Rezultatai Filter

MBA - verslo administravimo magistras

United International Business Schools
Su bendrabučiu Internetinės Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų September 2019 Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Madrid Japonija Tokyo Šveicarija Zürich Lausanne Olandija Amsterdam Italija Milan Geneva + 17 daugiau

Mūsų akademinis kalendorius grindžiamas ketvirta sistema (1 ketvirtis = 10 savaičių). Dėl programos lanksčios struktūros ir modulinės konstrukcijos, kiekvieno ketvirčio ir kiekvieno termino pradžioje yra keletas pradinių datas: spalio, lapkričio, sausio, vasario, balandžio, gegužės, liepos ir rugpjūčio mėn.

Tarptautinė "Flex EMBA"

MIP Politecnico di Milano School of Management
Internetinės Dieninės Ištęstinės 20 mėnesių October 2019 Italija Milan Prancūzija Nantes Reims Jungtinė Karalystė Edinburgh Ispanija Madrid Kinija Guangzhou Barcelona Belgija Brussels Glasgow Beijing Vokietija Munich Toulouse-le-Château + 18 daugiau

Tarptautinė "Flex EMBA" (i-Flex) yra 20 mėnesių trukmės "Executive MBA" programa, skirta vadovams, norintiems sujungti tarptautinius mokymus su darbo įsipareigojimais, naudojant vieną iš pažangiausių skaitmeninių mokymosi platformų pasaulyje, sukurtą "Microsoft" technologijomis.