Filter
EMBA
Ispanija Seville Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti visas 2 Ištęstinės studijos EMBA studijų programas in Sevilla Ispanija

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams galėtų padėti kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu studentų įgytos patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams tikrai suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Sevilla įsikūrusi Sevilijoje, kuri yra dalis autonominiame Andalūzijos provincijoje. Miestas yra metropolinės zonos su daugiau nei 1 mln gyventojų. Ji turi 3 valstybinius universitetus.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos EMBA studijų programas in Sevilla Ispanijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Instituto Internacional San Telmo

Dabartinė sudėtingumas verslo pasaulyje reikalauja aukštos kvalifikacijos vadovai ir verslininkai. Globalizacija reikalauja vadovams pasirengę dirbti bet kurioje pasaulio ... [+]

MBA

Dabartinė sudėtingumas verslo pasaulyje reikalauja aukštos kvalifikacijos vadovai ir verslininkai.

Globalizacija reikalauja vadovams pasirengę dirbti bet kurioje pasaulio vietoje.

Magistrantūros studijų programa skirta plėtoti vadybinius įgūdžius rinktinei skaičiaus patyrusių specialistų.

Jos tikslas yra pagerinti dalyvių vykdyti direktyvas užduotys patikėtas ir jų paruošimas pozicijų didesnė atsakomybė ateityje, su tarptautine pašaukimą.

Ką E-MBA Reikliausius apmokymus, su pasaulio ir integruotos Atsižvelgiant į visas valdymo, internacionalizacijos ir globalizacijos verslo srityse. Įgūdžių ugdymą, akcentuojant pagerinti asmeninius ir profesinius požiūrį: komandinio darbo, bendravimo, vadovavimo, laiko valdymo, sprendimų priėmimo, ir delegacijų derybų. DĖMESYS CAREER dėmesio asmeninio tobulėjimo, akademinio vertinimo ir Mentored ketvirtį stebėseną. Asmeninės dėmesys Kiekvienas dalyvis yra unikalus ir vertas visų dėmesio ir padėti gauti geriausius rezultatus programą. Vadyba ir programa sekretoriatas baigti tą patį pasišventimo. Vienuolynas prieinama konsultacijai ir asmeninio studijų teisingas požiūris. Kuratorius skiriamas kiekvienam dalyviui, kuris padės jums ir padeda įveikti sunkumus, kuriuos galima rasti visoje programoje. mokymosi būdas aktyvus, praktiškas ir dalyvaujamosios metodologija: byla metodas. Atvejai, kai faktinių įmonių ir esamų situacijų, su tarptautine dėmesio. Mokoma autorių bei veikėjų buvimą. konceptualus parama techninių pastabų ir konferencijų-koliokviumui, kuris stiprina asmeninį tyrimą. dalyviai ... [-]
Ispanija Seville
Vasaris 2020
Ištęstinės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Į verslo administravimo (EMBA) magistras yra atsakas į vis paklausos lygį, kad vadovai ir verslininkai savo dieną. ... [+]

Į verslo administravimo (EMBA) magistras yra atsakas į vis paklausos lygį, kad vadovai ir verslininkai savo dieną.

Aspektus, kaip antai pridėtinės vertės sukūrimo, atsakas į pasaulinės aplinkos, diferenciacija per verslo kultūrą, įmonių socialinės atsakomybės, žinių valdymas, suinteresuotųjų šalių dėmesys (suinteresuotosios šalys) ir strateginės perspektyvos People Management, tarp daugelio kitų, esame priversti mokytis visą gyvenimą, jei norime būti veiksmingai ir efektyviai atlikti savo pareigas.

funkcijos

MBA Vykdomoji valdžia:

Strateginis matymas.Veiksmingą sprendimų priėmimo.Žmonės valdymas.Tarptautinė perspektyva.Verslumo.skirtumai veiksniaiTurinys pritaikyti prie verslo realybe ir taikyti iš karto, perduodama iš itin valdymo ir profesinio profilio fakultete.Plėtros valdymo įgūdžiais, patirtimi ir pritaikyti prie kiekvieno dalyvio karjerą.Dinaminis keitimasis patirtimi, tiek tarp dalyvių ir dėstytojų.Skatinti komandinį darbą, daro dauguma vertinimų darbo grupėse remiantis realių atvejų plėtrai. Jis skirstomas šešis kartus komanda turi galimybę bendrauti su visais dalyviais.Užbaigimas galutinio projekto, kuriame dalyvavo verslumo iniciatyvos įgyvendinimą, sukuriant bendrovę tuo tikslu ir kurti savo atitinkamą verslo planą.... [-]
Ispanija Madrid Barcelona Valencia Seville Zaragoza Marbella Pamplona Bilbao Granada  + 6 Daugiau
Spalis 2019
Ištęstinės
18 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba