MBASTUDIES

Ieškoti 2 EMBA studijų programas - Inovacijų studijos

EMBA stendai vykdomųjų meistrų verslo administravimo. Tai magistro antrosios pakopos laipsnį specialiai darbo specialistams, kurie leis studentams gauti savo magistro dvejus metus, o vis dar dirba visą darbo dieną.

 

Kas yra EMBA Inovacijų? Studentai, kurie užpildyti šią pažangią studijų programą bus įrengta žinių esminių sričių strategijos, finansų, rinkodaros ir apskaita. Programos dalyviai, dar labiau patobulinti savo vadovavimo įgūdžius ir išmoks efektyviai organizacijos valdymą. Studentai mokomi iš visos įmonės perspektyvos, ir naudoti šias žinias siekti aukštesniojo valdymo ir vadovavimo karjerai.

 

EMBA Inovacijų moko studentus, kaip gauti savo idėjas nuo žemės, ir kaip valdyti visus augančio verslo aspektus.Tai gera laipsnis mokymosi įgūdžių, reikalingų sėkmingai lyderio poziciją daugelyje pramonės šakų, arba kaip savo įmonės vadovo.

 

EMBA laipsnių skirta būti baigtas per dvejus metus, todėl už mokslą ir kitos išlaidos turėtų būti atitinkamai apskaičiuotas. Iš viso išlaidų užsidirbti laipsnį svyruoja tarp institucijų, bet dažnai dabartiniai darbdaviai yra pasirengę lustas ir padėti subsidijuoti laipsnio išlaidas.

 

Absolventams, EMBA inovacijų dažnai eiti pradėti savo besikuriančias ir paleisti mažų įmonių įvairiose srityse. Kai kurios mokyklos padės studentams savo pirmąjį paleidimą, suteikiant jiems ekspertų rekomendacijas ir mokyklos aplinka, kurioje gauti savo idėją nuo žemės. Kitos sritys, kuriose laipsnį savininkai gali rasti darbą yra rinkodaros ir valdymo, sritys, kuriose jie gali imtis savo įsipareigojimą naujų idėjų norinčio auditorijai.

 

Pirmieji savo EMBA Inovacijų internete siūlo daug privalumų. Galima mokytis pagal savo grafiką, kuris yra idealus žmonėms, kurie dirba tuo pačiu metu. Dabar klases taip pat leidžia jums dalyvauti universitetų visame pasaulyje neišeidami iš namų komfortą. Kiti studentai gali pasirinkti klasėje aplinką. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

2 Rezultatai Inovacijų studijos Filter

Executive MBA

Swiss School of Business and Management
EMBA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
12&nbsp;-&nbsp;16 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Šis MBA dėmesys skiriamas 3 pagrindinėms sritims, susijusioms su vykdomaisiais aspektais: vedančiajam žlugdančiomis naujovėmis, vykdomąja lyderyste, technologijomis ir žmonėmi ...

Skaityti daugiau

MBA Inovacijų ir verslo kūrimui

TUM School of Management Executive Programs
EMBA
Spal. 2020
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

MBA Inovacijų ir verslo kūrimą tuo Tum vadybos mokykla yra įsipareigojusi yra pirmaujanti verslumo programa profesionalams. Jis jungia puikią valdymo išsilavinimą su individua ...

Skaityti daugiau