Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 EMBA studijų programas - Inovacijų studijos

EMBA stendai vykdomųjų meistrų verslo administravimo. Tai magistro antrosios pakopos laipsnį specialiai darbo specialistams, kurie leis studentams gauti savo magistro dvejus metus, o vis dar dirba visą darbo dieną.

 

Kas yra EMBA Inovacijų? Studentai, kurie užpildyti šią pažangią studijų programą bus įrengta žinių esminių sričių strategijos, finansų, rinkodaros ir apskaita. Programos dalyviai, dar labiau patobulinti savo vadovavimo įgūdžius ir išmoks efektyviai organizacijos valdymą. Studentai mokomi iš visos įmonės perspektyvos, ir naudoti šias žinias siekti aukštesniojo valdymo ir vadovavimo karjerai.

 

EMBA Inovacijų moko studentus, kaip gauti savo idėjas nuo žemės, ir kaip valdyti visus augančio verslo aspektus.Tai gera laipsnis mokymosi įgūdžių, reikalingų sėkmingai lyderio poziciją daugelyje pramonės šakų, arba kaip savo įmonės vadovo.

 

EMBA laipsnių skirta būti baigtas per dvejus metus, todėl už mokslą ir kitos išlaidos turėtų būti atitinkamai apskaičiuotas. Iš viso išlaidų užsidirbti laipsnį svyruoja tarp institucijų, bet dažnai dabartiniai darbdaviai yra pasirengę lustas ir padėti subsidijuoti laipsnio išlaidas.

 

Absolventams, EMBA inovacijų dažnai eiti pradėti savo besikuriančias ir paleisti mažų įmonių įvairiose srityse. Kai kurios mokyklos padės studentams savo pirmąjį paleidimą, suteikiant jiems ekspertų rekomendacijas ir mokyklos aplinka, kurioje gauti savo idėją nuo žemės. Kitos sritys, kuriose laipsnį savininkai gali rasti darbą yra rinkodaros ir valdymo, sritys, kuriose jie gali imtis savo įsipareigojimą naujų idėjų norinčio auditorijai.

 

Pirmieji savo EMBA Inovacijų internete siūlo daug privalumų. Galima mokytis pagal savo grafiką, kuris yra idealus žmonėms, kurie dirba tuo pačiu metu. Dabar klases taip pat leidžia jums dalyvauti universitetų visame pasaulyje neišeidami iš namų komfortą. Kiti studentai gali pasirinkti klasėje aplinką. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Inovacijų studijos

Ionis School of Technology and Management

MBA Vadyba ir kibernetinio saugumo mokyti ekspertus, kurie galės pasiūlyti saugią aplinką į statymų ir iššūkius šiuolaikinės įmonės raidą. ... [+]

Vėlgi naujus pedagoginius požiūris pasaulis

Šiandienos mokymo lankstumas: kiekvienam savo ritmu ir savo gyvenimo

1 dinaminis modelis: seminarai, praktiniai seminarai ir projektai Darnus tempas 1: 1 vakarą per savaitę (3h) + 1 šeštadienis per mėnesį (7h) 1 mokymo vadovams: mokymo metu yra suderinama su profesinių tikslų (nuo 15 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo integracijos atramos) 1 pritaikomas modelis: sistema leidžia tiek akis, kad visų įvykių nuotolinis, įskaitant projektus, įveikti bet kokias nenumatytas 1 lankstus mokymasis: Tai galima pasiekti mokymo metu keliu

Į "Plius"

Asmeniniai plėtros / Lyderystė Instruktavimas profesinės projekto įgyvendinimo Augimas vadybinių ir technologinių įgūdžių A 4 MBA pasirinkimas ne skaitmeninių transformacijų širdį Per savaitę ant "spot" International "(Niujorke, San Franciske ar Šanchajuje) ... [-]
Prancūzija Le Kremlin-Bicêtre
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
15 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TUM School of Management Executive Programs

MBA Inovacijų ir verslo kūrimą tuo Tum vadybos mokykla yra įsipareigojusi yra pirmaujanti verslumo programa profesionalams. Jis jungia puikią valdymo išsilavinimą su indi ... [+]

MBA Inovacijų ir verslo kūrimą tuo Tum vadybos mokykla yra įsipareigojusi yra pirmaujanti verslumo programa profesionalams. Jis jungia puikią valdymo išsilavinimą su individualios inovacijų ir paleidimo patariamoji.

Mokymosi modulius, jums sukurti savo valdymo sugebėjimus ir pagaląsti savo verslumo supratimą. Projekte modulių, jūs išmoksite, kaip sėkmingai įkurti verslą, plėtoti verslo modelį patekti į rinką.

Priežastys, dėl kurių MBA Inovacijų ir verslo kūrimą: Aukštos kokybės tęstinis mokymas: Studijų metu TU München - universiteto kompetencijos Unikalus dėmesio: Verslumas ir inovacijos Neakivaizdinės EMBA dirbantiems specialistams: 12 mėnesių programos plius magistro darbe Praktiniai: Projektinis darbas su profesinės patariamoji Išskirtinės partneriai: UC Berkeley, Makenzio, UnternehmerTUM Reikalavimai: ... [-]
Vokietija Munich
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
3 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba