Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti EMBA studijų programas - Informacinių sistemų studijos

Profesionalams, susidūrusiems su sprendimu, kaip ugdyti savo išsilavinimą ir išlaikyti esamą visą darbo dieną dirbančią karjerą, Vykdomojo verslo administravimo magistro programa suteikia alternatyvą. EMBA tinka patyrusiems visą darbo dieną dirbantiems darbuotojams ir leidžia jiems rengti kursus kas savaitę, kad galėtų prisitaikyti prie jų darbo grafiko.

Būsimieji studentai gali stebėtis: "Kas yra informacinių sistemų EMBA?" Tie, kurie nori siekti karjeros IS orientuoto valdymo, turėtų naudos iš šios programos. Kursai paprastai orientuojasi į šiuolaikinius IS principus ir dizainą bei jų pritaikymą verslo valdymui ir organizaciniam efektyvumui. Duomenų bazių valdymas, tinklo ryšiai ir duomenų analizė - tai dažnai aptariamos medžiagos aspektai.

Kai kurios naudos, kurią gali įgyti EMBA studentai informacinėse sistemose, apima svarbių profesinių įgūdžių ugdymą, strateginį sprendimų priėmimą, kritinį mąstymą ir tarpasmeninį bendravimą. Jie taip pat gali išplėsti savo valdymo įrankių rinkinį, suprasdami šiuolaikines tinklo ir duomenų bazių architektūras ir kaip jie naudojami.

Informacinių sistemų EMBA registravimo ir mokymo išlaidos skiriasi nuo vienos mokyklos prie kitos. Studentai gali tikėtis, kad praeis maždaug dveji metai, kad užbaigtų programą, tačiau jie turėtų atlikti mokslinius tyrimus, susijusius su mokyklomis, kuriomis jie nori, norėdami sužinoti išsamią informaciją apie programą ir išlaidas.

Su EMBA informacinėse sistemose, absolventai gali rasti daug galimybių karjeros IT projektų valdymo ir verslo analizė. IT vadybininkas arba vyriausiasis informacijos pareigūnas gali būti atsakingas už bendrovių kibernetinio saugumo sprendimų kontrolę ir analizę, taip pat už įmonės klientų veiklą. IT vadovai taip pat rengia ir vadovauja naujiems darbuotojams, naudojantiems arba palaikančioms įmonės informacines sistemas. Galiausiai, duomenų analitikai randa darbą korporacijose, kurios tvarko ir tvarko didelius klientų duomenis.

Studentai turi daug išteklių, norėdami kreiptis į internetą, kad sužinotumėte daugiau apie EMBA informacinėse sistemose ir kur galima pasinaudoti tokia programa. Norėdami rasti internetinio mokymosi galimybes, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Informacinių sistemų studijos

IIMT University of Fribourg

"Executive MBA" suteikia dalyviams analitinius, funkcinius ir tarpasmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei vis sudėtingesnėse ir visuotinėse IRT srityse ... [+]

Vykdomosios MBA IKT ar komunalinių paslaugų valdymas

Ieškote profesinių iššūkių ir karjeros skatinimo? Tada susipažinkite su savo MBA, informacinių ir ryšių technologijų (IKT) arba komunalinių paslaugų valdymu ir tapkite mūsų tinklo dalimi! "Executive MBA" suteikia dalyviams analitinius, funkcinius ir tarpasmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei vis sudėtingesnėse ir visuotinėse IRT bei naudingos verslo ir valdymo aplinkoje. "Executive MBA in ICT" arba "Utility Management" sudaro 15 kursinių savaičių su 30 modulių ir gali būti baigtas visą darbo dieną. Programos organizuojamos kas savaitę (nuo pirmadienio iki šeštadienio), kiekvienas blokas susideda iš dviejų modulių. Pusė klasės laiko skiriama naujų žinių įgijimui atitinkamoje dalykinėje srityje, o likęs laikas skiriamas praktiniam darbui ir atvejų studijoms (IRT ar komunalinių paslaugų vadybos).... [-]

Šveicarija Fribourg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba