MBASTUDIES

Palyginti 2 EMBA studijų programas - Informacinės sistemos

Profesionalams, susidūrusiems su sprendimu, kaip ugdyti savo išsilavinimą ir išlaikyti esamą visą darbo dieną dirbančią karjerą, Vykdomojo verslo administravimo magistro programa suteikia alternatyvą. EMBA tinka patyrusiems visą darbo dieną dirbantiems darbuotojams ir leidžia jiems rengti kursus kas savaitę, kad galėtų prisitaikyti prie jų darbo grafiko.

Būsimieji studentai gali stebėtis: "Kas yra informacinių sistemų EMBA?" Tie, kurie nori siekti karjeros IS orientuoto valdymo, turėtų naudos iš šios programos. Kursai paprastai orientuojasi į šiuolaikinius IS principus ir dizainą bei jų pritaikymą verslo valdymui ir organizaciniam efektyvumui. Duomenų bazių valdymas, tinklo ryšiai ir duomenų analizė - tai dažnai aptariamos medžiagos aspektai.

Kai kurios naudos, kurią gali įgyti EMBA studentai informacinėse sistemose, apima svarbių profesinių įgūdžių ugdymą, strateginį sprendimų priėmimą, kritinį mąstymą ir tarpasmeninį bendravimą. Jie taip pat gali išplėsti savo valdymo įrankių rinkinį, suprasdami šiuolaikines tinklo ir duomenų bazių architektūras ir kaip jie naudojami.

Informacinių sistemų EMBA registravimo ir mokymo išlaidos skiriasi nuo vienos mokyklos prie kitos. Studentai gali tikėtis, kad praeis maždaug dveji metai, kad užbaigtų programą, tačiau jie turėtų atlikti mokslinius tyrimus, susijusius su mokyklomis, kuriomis jie nori, norėdami sužinoti išsamią informaciją apie programą ir išlaidas.

Su EMBA informacinėse sistemose, absolventai gali rasti daug galimybių karjeros IT projektų valdymo ir verslo analizė. IT vadybininkas arba vyriausiasis informacijos pareigūnas gali būti atsakingas už bendrovių kibernetinio saugumo sprendimų kontrolę ir analizę, taip pat už įmonės klientų veiklą. IT vadovai taip pat rengia ir vadovauja naujiems darbuotojams, naudojantiems arba palaikančioms įmonės informacines sistemas. Galiausiai, duomenų analitikai randa darbą korporacijose, kurios tvarko ir tvarko didelius klientų duomenis.

Studentai turi daug išteklių, norėdami kreiptis į internetą, kad sužinotumėte daugiau apie EMBA informacinėse sistemose ir kur galima pasinaudoti tokia programa. Norėdami rasti internetinio mokymosi galimybes, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Informacinės sistemos Filter

Vykdomosios MBA ISG EPITA Skaitmeninės transformacijos valdymas

IONISx
EMBA
<
Dalinės
<
18 mėnesiai
Prancūzų kalba
Internetinės

Vykdomosios MBA programa ISG EPITA Skaitmeninės transformacijos valdymas skirtas vadovams ir būsimiems vadovams, kurie, be savo profesinių įgūdžių vadybos, komercijos ir IT sr ...

Skaityti daugiau

Vadybininkas mba ICT ar komunalinių paslaugų valdymas

IIMT University of Fribourg
EMBA
Vas. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis

"Executive MBA" suteikia dalyviams analitinius, funkcinius ir tarpasmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei vis sudėtingesnėse ir visuotinėse IRT srityse

Skaityti daugiau