close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Indonezijoje - 2021

EMBA Indonezija Programa teiks švietimo tarptautiniu požiūriu labai vertinamas švietimo įstaigų ir iš aukštos kokybės fakulteto. Indonezija suteikia įdomų mokymosi vietą tarp kultūros ir intelekto. EMBA Indonezija skirta specialistų, šiuo metu dirba kaip verslininkai. EMBA Indonezijos studentai yra skatinami pareikšti savo darbo žinias mokymosi aplinką pasitelkiant interaktyviu… Skaityti daugiau

EMBA Indonezija Programa teiks švietimo tarptautiniu požiūriu labai vertinamas švietimo įstaigų ir iš aukštos kokybės fakulteto. Indonezija suteikia įdomų mokymosi vietą tarp kultūros ir intelekto.


EMBA Indonezija skirta specialistų, šiuo metu dirba kaip verslininkai. EMBA Indonezijos studentai yra skatinami pareikšti savo darbo žinias mokymosi aplinką pasitelkiant interaktyvius kursinių ir grupinis darbas. Per kursus, kurių dėmesio centre dėl apskaitos, ekonomikos, rinkodaros, informacinių technologijų, studentai įgis tvirtą supratimą apie verslo principus, vadovavimo ir valdymo dėmesio. EMBA Indonezija absolventai dažnai gali iš anksto savo karjerą aukštesnio lygio valdymo ir vykdomosios lyderio pozicijas tarptautinėms korporacijoms ir įmonėms.


Jei tai jums įdomūs garsai, tada pažvelgsime per EMBA Indonezija programų žemiau ir rasti laipsnį laukia Jūsų!              

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Indonezijoje
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
IPMI International Business School
Džakarta, Indonezija

Tai pagrindinė programa IPMI Business School. Programa, su nuolatinio tobulinimo, veikia jau dvidešimt metų ir gaminami profesionalių vadybininkų ir vadovų skaičių.

Tai pagrindinė programa IPMI Business School. Programa, su nuolatinio tobulinimo, veikia jau dvidešimt metų ir gaminami profesionalių vadybininkų ir vadovų skaičių. -
EMBA
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis