Filter
EMBA
Indonezija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Indonezijoje - 2019/2020

EMBA Indonezija Programa teiks švietimo tarptautiniu požiūriu labai vertinamas švietimo įstaigų ir iš aukštos kokybės fakulteto. Indonezija suteikia įdomų mokymosi vietą tarp kultūros ir intelekto.


EMBA Indonezija skirta specialistų, šiuo metu dirba kaip verslininkai. EMBA Indonezijos studentai yra skatinami pareikšti savo darbo žinias mokymosi aplinką pasitelkiant interaktyvius kursinių ir grupinis darbas. Per kursus, kurių dėmesio centre dėl apskaitos, ekonomikos, rinkodaros, informacinių technologijų, studentai įgis tvirtą supratimą apie verslo principus, vadovavimo ir valdymo dėmesio. EMBA Indonezija absolventai dažnai gali iš anksto savo karjerą aukštesnio lygio valdymo ir vykdomosios lyderio pozicijas tarptautinėms korporacijoms ir įmonėms.


Jei tai jums įdomūs garsai, tada pažvelgsime per EMBA Indonezija programų žemiau ir rasti laipsnį laukia Jūsų!              

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IPMI International Business School

Tai pagrindinė programa IPMI Business School. Programa, su nuolatinio tobulinimo, veikia jau dvidešimt metų ir gaminami profesionalių vadybininkų ir vadovų skaičių. ... [+]

Tai yra pagrindinė programa IPMI Business School. Programa, su nuolatinio tobulinimo, veikia jau dvidešimt metų ir gaminami profesionalių vadybininkų ir vadovų skaičių. Pagrindiniai programos yra:

Harvardo verslo mokyklos Byla-mokymosi metodai

IPMI Business School mokymo buvo įpratę greitai į sąvokas ir praktiką verslo pokyčius. Kaip Harvard Business School, IPMI verslo mokykla yra pirmiausia teismo tyrimas verslo mokykla, atvejų tyrimus iš Harvardo, INSEAD ir IPMI Verslo pati mokykla. Atvejų naudojimas arba tarp atvejų ir koncepcijos santykis kinta priklausomai nuo kurso temomis ir programomis.

Master of Business Administration (MBA) programos fiksuoja sunkumus ir neaiškumus, neatskiriamais nuo realaus pasaulio sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo klasėje per atvejų tyrimus, o ne tik per paskaitas. Diskusija realiuoju gyvenimas verslo situacijų klasės vadovus studentams surasti problemas iš skirtingų kampų ir duoti gerai suapvalinti perspektyvą. Be to, ji leidžia studentams plėtoti tvirtą analitinį ir problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius. Be to, ji taip pat suteikia su taikomų įgūdžių studentams suprasti verslo dinamiką.... [-]

Indonezija Džakarta
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba