MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Bangalore Indija 2019

Būdama trečioji daugiausiai gyventojų ir antra sparčiausiai augančių pagrindinių miesto Indija, Bangalore yra įvairus kultūrų ir įtakų. Nors gerai žinomas kaip Indijos centro informacinių technologijų ir verslo, taip pat gyvena daug gerai pripažintas kolegijose ir universitetuose. Dėl šių veiksnių, Bangalore yra dažnai vadinamas "Indijos Silicio slėnis". Bangalore kursų yra ieškoma po laipsnis pripažintas visame pasaulyje. Vartojate EmBa Bangalore leis studentai tyrinėti įvairių sričių vadybos ir verslo, taip suteikiant jiems žinių ir įgūdžių, būtinų atliktų vadovai.

Bangalore kursų leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į tokias temas, kaip tarptautinio verslo, marketingo valdymas, verslumas ir smulkaus verslo ar bankininkystės ir finansų. Šios programos skirtos tokiu būdu, kuris leidžia mokiniams visiškai išnaudoti savo augimo ir užimtumo perspektyvas.Bangalore kursų gali būti imtasi ir kaip reguliariai ir atstumas laipsnį.

Jeigu norite sukurti savo vadovavimo įgūdžius ir atrasti naujas galimybes per savo srityje, kursų, mokyklų ir gali būti tik teisę laipsnis už jus. Slinkite žemyn ir pamatyti, kas variantai!

Rezultatai Filter

Executive MBA

ISMS Business School
Universiteto miestelis Dieninės 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Indija Bengaluru

Kiekvienas darbo profesorius turės kritiškai parengti gerai apibrėžtą profesinio tobulėjimo ir mokymosi tikslų rinkinį patys "Executive MBA".

Vykdomosios PGDM verslininkams

Institute Of Finance And International Management (IFIM)
Universiteto miestelis Ištęstinės 15 mėnesiai Liepa 2019 Indija Bengaluru

Programa apima už 15 mėnesių trukmės laikotarpį (kaip už AICTE normų). Moduliai sudaro 10 dienų klasėje dalyvavimą. Interaktyvūs klasėje sesijų su "kuravimo" požiūrio. Papildytas su e-mokymosi medžiagos. Kiekvienas modulis apima sąveiką ir ryšius su sėkmingų verslininkų ir pramonės ekspertai.

Vykdomosios PGDM verslo analitikos

Institute Of Finance And International Management (IFIM)
Universiteto miestelis Ištęstinės 15 mėnesiai Liepa 2019 Indija Bengaluru

Specialiai apibrėžtos programa dirba vadovai, visų valdymo juostų, skirtas aprūpinti juos

MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Universiteto miestelis Ištęstinės 20 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Ann Arbor Indija Bengaluru Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Tailandas Bangkok + 6 daugiau

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.