MBASTUDIES

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Honkonge - 2020

Gaukite pasaulinės klasės MBA lygio EMBA Hong Kong programą, formuoti patenkinti vadovų grafiką. EMBA Honkongas profesionaliai skatina studentų sparčiai didėjančią pasaulinę prekybos regiono širdyje. Specialistai, nori iš anksto savo karjerą su EMBA Honkongas studijuoti kartu su kolegos profesionalai iš viso pasaulio, sukuriant unikalų tinklo ateities bendradarbiavimo ir asmeninį augimą.

Kandidatai EMBA Honkongas yra siūlomas unikalus balansas tarp pasaulio dėmesio ir vietos patirtį, sukurti galimybę vadovams ir vadovų susiduria su sparčiai ekonominei plėtrai Kinijoje ir dinaminį poveikį pasaulio verslo ateitį. Honkongo, kaip centrinės Kinijos centras pozicijas EMBA studentai puikios kokybės Executive Education.

EMBA Honkongas programa siekia teikti skirta vyresniesiems vadovams įgūdžių ir šiuolaikinės valdymo teorijos ir praktikos taikomos žinių ir palengvinti metodų, problemų sprendimo ir strateginis pagrindinis pasirengti neišvengiamai iššūkius energinga ir nuolat besikeičiančios verslo aplinkos Didžioji Kinija ir pasaulyje.

Jeigu Jūs ieškote EMBA Honkongas laipsnį, tada turite ateiti į tinkamą vietą! Pereikite per savo galimybes žemiau!

Rezultatai Filter

Henley Lankstus MBA Azijoje

Henley Business School Asia
EMBA
<
Ištęstinės
<
24 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa sujungia individo ir grupės tyrimas, internete ir akis į akį seminarai mišinys. Ši naujoviška ir labai svarbi MBA kvalifikacija patyrusių vadybininkų, kurie nori toli ...

Skaityti daugiau

Henley lankstus MBA Azijoje

Henley Business School Asia
EMBA
Rgs. 2020
<
Ištęstinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Henley Lankstus MBA yra 2 metus visu etatu programa skirta patyrusiems vadovams ir užimtas vadovai nori plėtoti savo tarptautinį valdymo kompetencijas.

Skaityti daugiau