Filter
EMBA
Graikija Thessaloniki Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos EMBA studijų programas in Thessaloniki Graikija

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, kaip raginama nuo seniausių laikų, yra Pietryčių Europoje šalis. Pagal 2011 surašymą, Graikija 's gyventojų yra maždaug 11 mln.

Salonikų miestas yra antras pagal dydį šalyje ir gyvena daugiau nei 790.000 gyventojų. Jis yra vienas iš Graikijos svarbiausių komercinių centrų ir vaidina svarbų vaidmenį bendroje ekonomikoje. Štabas šalies didžiausias universitetas tarp kitų institucijų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos EMBA studijų programas in Thessaloniki Graikijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA yra aukščiausios kokybės 24 mėnesių programa, mokoma per praėjusį savaitgalį kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolik ... [+]

IHU Executive MBA yra 24 mėnesių programa, mokoma per ilgą savaitgalį (įskaitant penktadienį) kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolika savaitgalių klasių.

Mūsų programa skirta užimtiems specialistams, kad būtų galima išplėsti savo karjerą neprarandant impulsų. Lankstus mokymo tvarkaraštis siekia sudaryti galimybę įvairiems mokiniams dalyvauti pamokose. Be to, siekiant palengvinti mokymąsi, naudojami įvairūs mokymo metodai, pvz., Seminarai, įgūdžių ugdymo sesijos ir seminarų integravimas.

Mokymas vyksta universitete, Salonikuose.

Kitas suvartojimas: paraiškos priimamos, kol pasieks siūlomų vietų.... [-]

Graikija Thessaloniki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba