Filter
EMBA
Graikija Thessaloniki Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Thessaloniki Graikija 2019/2020

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, kaip raginama nuo seniausių laikų, yra Pietryčių Europoje šalis. Pagal 2011 surašymą, Graikija 's gyventojų yra maždaug 11 mln.

Salonikų miestas yra antras pagal dydį šalyje ir gyvena daugiau nei 790.000 gyventojų. Jis yra vienas iš Graikijos svarbiausių komercinių centrų ir vaidina svarbų vaidmenį bendroje ekonomikoje. Štabas šalies didžiausias universitetas tarp kitų institucijų.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Thessaloniki Graikijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

DEI College

MBA Vykdomosios ne Northampton Business School yra kruopščiai sukurta siekiant pasiūlyti gilias žinias apie visų kritinių verslo sričių ir funkcijų. Norėdami sėkmingai ve ... [+]

Aprašymas

MBA Vykdomosios ne Northampton Business School yra kruopščiai sukurta siekiant pasiūlyti gilias žinias apie visų kritinių verslo sričių ir funkcijų. Norėdami sėkmingai verslą, jums reikia daugiau nei tik verslo įgūdžių. Verslo administravimo Vykdomosios magistro yra visame pasaulyje pripažintas pakopos kvalifikaciją ambicingiems, motyvuotų abiturientų.

Šis unikalus MBA Vykdomosios tiks tiems, kurie pretenduoja verslo specialistams be išankstinio verslo ar vadybos patirtį, bet turi aiškų interesą ir aistra verslui, įmonių ir verslininkystės.

Gaunant iš Northampton universiteto MBA rems savo karjeros kuriant savo kritinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžių, kurie bus padidinti savo verslo žinias ir supratimą. MBA bus išmokyti jus veiksmingą valdymo praktiką teorijos ir išmokyti jus su esminių įgūdžių, pasitikėjimo ir kompetencijos, kad padėtų jums, kai jūs žengti į jūsų pasirinktą pramonėje. Jūs išmoksite mąstyti šonus, iššūkis konvencija ir pasiūlymas žinių pagrindu sprendimus verslo klausimais. Jūs galės galvoti ir veikti kitaip savo kolegoms, kurie yra būtini šiandienos pasaulio verslo arenoje.... [-]

Graikija Thessaloniki
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA yra aukščiausios kokybės 24 mėnesių programa, mokoma per praėjusį savaitgalį kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolik ... [+]

IHU Executive MBA yra 24 mėnesių programa, mokoma per ilgą savaitgalį (įskaitant penktadienį) kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolika savaitgalių klasių.

Mūsų programa skirta užimtiems specialistams, kad būtų galima išplėsti savo karjerą neprarandant impulsų. Lankstus mokymo tvarkaraštis siekia sudaryti galimybę įvairiems mokiniams dalyvauti pamokose. Be to, siekiant palengvinti mokymąsi, naudojami įvairūs mokymo metodai, pvz., Seminarai, įgūdžių ugdymo sesijos ir seminarų integravimas.

Mokymas vyksta universitete, Salonikuose.

Kitas suvartojimas: paraiškos priimamos, kol pasieks siūlomų vietų.... [-]

Graikija Thessaloniki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba