Filter
EMBA
Graikija Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

2 Ištęstinės studijos EMBA studijų programų Graikijoje

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams padėtų kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu įgytos specialistų patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Geriausios 2 Ištęstinės studijos EMBA studijos Graikijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA yra aukščiausios kokybės 24 mėnesių programa, mokoma per praėjusį savaitgalį kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolik ... [+]

IHU Executive MBA yra 24 mėnesių programa, mokoma per ilgą savaitgalį (įskaitant penktadienį) kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolika savaitgalių klasių.

Mūsų programa skirta užimtiems specialistams, kad būtų galima išplėsti savo karjerą neprarandant impulsų. Lankstus mokymo tvarkaraštis siekia sudaryti galimybę įvairiems mokiniams dalyvauti pamokose. Be to, siekiant palengvinti mokymąsi, naudojami įvairūs mokymo metodai, pvz., Seminarai, įgūdžių ugdymo sesijos ir seminarų integravimas.

Mokymas vyksta universitete, Salonikuose.

Kitas suvartojimas: paraiškos priimamos, kol pasieks siūlomų vietų.... [-]

Graikija Thessaloniki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Strathclyde Business School

Strathclyde Business School (VSS) turi ilgą ir šlovingą istoriją yra novatoriškas verslo mokykla - ir dalis pirmaujanti technologijų universitetą - "naudingo mokymosi" jo ... [+]

Strathclyde MBA buvo galima už JK ribų nuo 1988, su tūkstančiais MBA kursų dalyvių dabar baigiau ir daug daugiau šiuo metu studijuoja savo šalyje.

Strathclyde MBZ turi daug studijų maršrutų, bet mes pabrėžiame mūsų "vienas MBA" požiūrio. MBA jums mokytis per vieną iš mūsų tarptautinių centrų yra lygiai tokia pati programa, kaip jums būtų studijuoti Glasgow ir akademikai, kurie pateikia pagrindinius elementus programoje savo šalyje, taip pat pristatyti MBA Glazgas.

Programa formatas yra specialiai sukurta užimtiems vadovams, kuriems reikia derinti karjerą ir šeimos įsipareigojimus su MBA studijas poreikius. Iš visu etatu požiūrio lankstumas leidžia dalyviams pereiti per dvejus metus. Tačiau tyrimas gali būti paskirstytos per ilgesnį laikotarpį, jei reikia, bet ne daugiau kaip šešerius metus.... [-]

Graikija Athens
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba