Filter
EMBA
Graikija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 3 Geriausias EMBA studijų programas Graikijoje - 2020

Graikija yra šalis su turtinga istorija ir dabar yra senovės ir šiuolaikinės, tuo pačiu metu. Graikijoje EMBA būtų suteikti studentams aukštos kokybės švietimo pat kultūriškai ir intelektualiai stimuliuojančią aplinką, kuri buvo kai istorijos filosofų darbų.


EMBA Graikija palengvinti griežtą kursinių darbų, seminarus ir seminarus. Programos yra skirtos dabartinio darbo specialistų, siekiant iš anksto savo karjerą aukštesnio lygio, pavyzdžiui, vykdomosios valdymas. Studentai EMBA Graikija tvirtus verslo pamatai per kursinių apie ekonomikos, finansų, rinkodaros, informacinių technologijų, apskaitos temomis. EMBA Graikija programas papildo darbo patirtis rodo, kad studentai gali atnešti į mokymosi aplinką.


Graikija EMBA programos, todėl studentai gali toliau dirbti savo profesijos ir toliau savo išsilavinimą.Jei tai skamba kaip ko jūs ieškote Pažvelkite žemiau ir švietimo galite rasti Jums!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

DEI College

MBA Vykdomosios ne Northampton Business School yra kruopščiai sukurta siekiant pasiūlyti gilias žinias apie visų kritinių verslo sričių ir funkcijų. Norėdami sėkmingai ve ... [+]

Aprašymas

MBA Vykdomosios ne Northampton Business School yra kruopščiai sukurta siekiant pasiūlyti gilias žinias apie visų kritinių verslo sričių ir funkcijų. Norėdami sėkmingai verslą, jums reikia daugiau nei tik verslo įgūdžių. Verslo administravimo Vykdomosios magistro yra visame pasaulyje pripažintas pakopos kvalifikaciją ambicingiems, motyvuotų abiturientų.

Šis unikalus MBA Vykdomosios tiks tiems, kurie pretenduoja verslo specialistams be išankstinio verslo ar vadybos patirtį, bet turi aiškų interesą ir aistra verslui, įmonių ir verslininkystės.

Gaunant iš Northampton universiteto MBA rems savo karjeros kuriant savo kritinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžių, kurie bus padidinti savo verslo žinias ir supratimą. MBA bus išmokyti jus veiksmingą valdymo praktiką teorijos ir išmokyti jus su esminių įgūdžių, pasitikėjimo ir kompetencijos, kad padėtų jums, kai jūs žengti į jūsų pasirinktą pramonėje. Jūs išmoksite mąstyti šonus, iššūkis konvencija ir pasiūlymas žinių pagrindu sprendimus verslo klausimais. Jūs galės galvoti ir veikti kitaip savo kolegoms, kurie yra būtini šiandienos pasaulio verslo arenoje.... [-]

Graikija Salonikai
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA yra aukščiausios kokybės 24 mėnesių programa, mokoma per praėjusį savaitgalį kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolik ... [+]

IHU Executive MBA yra 24 mėnesių programa, mokoma per ilgą savaitgalį (įskaitant penktadienį) kartą per mėnesį ir prasideda kiekvieną sausio mėnesį. Iš viso yra šešiolika savaitgalių klasių.

Mūsų programa skirta užimtiems specialistams, kad būtų galima išplėsti savo karjerą neprarandant impulsų. Lankstus mokymo tvarkaraštis siekia sudaryti galimybę įvairiems mokiniams dalyvauti pamokose. Be to, siekiant palengvinti mokymąsi, naudojami įvairūs mokymo metodai, pvz., Seminarai, įgūdžių ugdymo sesijos ir seminarų integravimas.

Mokymas vyksta universitete, Salonikuose.

Kitas suvartojimas: paraiškos priimamos, kol pasieks siūlomų vietų.... [-]

Graikija Salonikai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Strathclyde Business School

Strathclyde Business School (VSS) turi ilgą ir šlovingą istoriją yra novatoriškas verslo mokykla - ir dalis pirmaujanti technologijų universitetą - "naudingo mokymosi" jo ... [+]

Strathclyde MBA buvo galima už JK ribų nuo 1988, su tūkstančiais MBA kursų dalyvių dabar baigiau ir daug daugiau šiuo metu studijuoja savo šalyje.

Strathclyde MBZ turi daug studijų maršrutų, bet mes pabrėžiame mūsų "vienas MBA" požiūrio. MBA jums mokytis per vieną iš mūsų tarptautinių centrų yra lygiai tokia pati programa, kaip jums būtų studijuoti Glasgow ir akademikai, kurie pateikia pagrindinius elementus programoje savo šalyje, taip pat pristatyti MBA Glazgas.

Programa formatas yra specialiai sukurta užimtiems vadovams, kuriems reikia derinti karjerą ir šeimos įsipareigojimus su MBA studijas poreikius. Iš visu etatu požiūrio lankstumas leidžia dalyviams pereiti per dvejus metus. Tačiau tyrimas gali būti paskirstytos per ilgesnį laikotarpį, jei reikia, bet ne daugiau kaip šešerius metus.... [-]

Graikija Atėnai
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba