MBASTUDIES

Peržiūrėti visas 4 EMBA studijų programas - Finansų vadyba

Verslo administravimo magistras yra puiki galimybė asmenims, norintiems greitai įsitvirtinti į savo vadovavimo pareigas. MBA studentai yra pristatomi realaus gyvenimo scenarijus, kurie gali juos parengti sparčiai tobulėti darbo vietoje. Kaip rezultatas, MBA absolventai ir toliau turi didelę paklausą dėl įgūdžių rinkinius, kuriuos jie įgijo šiose programose.

Kas yra finansų vadybos MBA? Tai yra laipsnis, skirtas specialistams, dirbantiems jų atitinkamų organizacijų finansinėse srityse, ir nori padidinti savo žinias apie naujausias priemones ir metodus finansų valdymo sektoriuje. Šio tipo laipsnis gali paruošti absolventus vadovaujančioms vadovaujančioms pareigoms. Studentai gali užsiregistruoti kursuose, kuriuose aptariamos tokios temos kaip strateginis valdymas, rinkodara, projektų valdymas ir apskaita.

Studentai, kurie domina finansų vadybos MBA, gali tikėtis parengti strateginį mąstymą ir finansinius įgūdžius, kurie gali būti naudojami siekiant pagerinti jų asmeninį laiką ir pinigų valdymą. Patobulinti problemų sprendimo įgūdžiai gali padėti jiems pasiekti aukštesniojo lygio pareigas ir padidinti darbo užmokestį.

MBA kaina skirsis priklausomai nuo mokyklos ir siūlomos programos tipo. Studentai, kurie yra suinteresuoti, turėtų būti tikri, kad turėtumėte ištirti turimas programas, kurios patenka į jų finansines galimybes.

Yra daug galimybių absolventams, turintiems MBA finansų valdymo įgaliojimų. Kai kuriose iš šių pozicijų gali būti finansų analitikas, finansų skyriaus vadovas, investicijų bankininkas ir vyriausiasis finansų pareigūnas. Absolventai gali pasirinkti dirbti tarptautinėse korporacijose, vyriausybinėse organizacijose ar ne pelno siekiančiose organizacijose. Kai kurie žmonės taip pat pasirenka dirbti konsultantu ar verslininku. Kadangi tai yra aukštasis išsilavinimas, MBA taip pat gali parengti doktorantūros studijų programas.

MBA finansų valdymo programose galima rasti universitetuose visame pasaulyje. Studentai, norintys siekti laipsnio, turėtų ieškoti programos, atitinkančios jų poreikius ir tvarkaraštį. Klasės gali būti naudojamos įvairiais formatais, įskaitant visą darbo dieną, ne visą darbo dieną, asmeniškai arba internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Finansų vadyba Filter

Finansų valdymo vykdomoji MBA

Learna Ltd
EMBA
Kov. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
18 mėnesiai
05 Vas. 2021
Anglų
Internetinės

Mūsų finansų valdymo MBA siūlo verslo lyderiams ir vadovams atsparias ateičiai ir sudėtingas studijų programas, kurios greitai praplės jūsų akademinį supratimą ir finansų vald ...

Skaityti daugiau

MBA | Finansų valdymas ─ internetas, mišrus arba visą darbo dieną

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
12&nbsp;-&nbsp;18 mėnesiai
Rusijos
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Mokykis angliškai! (1) internetu bet kurioje vietoje, (2) mišrus mokymasis arba (3) dieninės studijos universiteto mieste Rusijoje! Top 14 geriausių magistrų Vidurio ir Rytų E ...

Skaityti daugiau

MBA - Finansų valdymas

Formato Educativo
EMBA
<
Dieninės
<
10 mėnesiai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Dalyviai šioje programoje bus susiduria su analizuoti ir vertinti finansų srityje įmonių (tiek paslaugų ir pramonės) į itin praktiškas būdas, per įrankius, metodus ir procedūr ...

Skaityti daugiau

Vykdomoji magistras apskaitos ir finansų valdymo

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
12 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Ši vykdomoji magistras (EMBA) Apskaitos ir finansų valdymo studijų programa yra idealiai tinka studentams, kurie dirbo tiesiogiai po vidurinės mokyklos mažiausiai 5 metų vadov ...

Skaityti daugiau