MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 81 Ištęstinės studijos EMBA studijų programas - Europa

Executive MBA programa yra tarptautinė programa, skirta patenkinti vidurio karjeros specialistų poreikius.Ji vystosi veiksmingas vadybininkai šiandien 's dinaminės pasaulinės organizacijos

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Ištęstinės studijos EMBA studijų programų - Europa 2019/2020

Rezultatai Filter

MBA Verslo Administravimo Magistras

EuroMBA
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Rugsėjis 2020 Olandija Mastrichtas Lenkija Varšuva Vokietija Kitzscheris Ispanija Barselona Prancūzija Nantas Marseilis + 9 daugiau

EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį.

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 4 semestrai Susisiekti su mokykla Švedija Stokholmas

"Executive MBA" programa siūlo unikalią mokymosi patirtį, orientuotą į tarptautinę vadovavimo ir valdymo praktiką, taikomą dabartiniams ir būsimiems organizaciniams lyderiams tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

Executive MBA

EDHEC Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 mėnesiai Vasaris 2020 Prancūzija Paryžius „Roubaix“ + 1 daugiau

„Edhec Executive MBA“ yra trigubai akredituota viena iš geriausių Europos verslo mokyklų. Jis skirtas patyrusiems vadovams, verslininkams ir vyresniesiems vadovams, norintiems patirti profesionalų transformaciją.

Global Executive MBA

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 16 mėnesiai Kovas 2020 Austrija Launcestonas

"Global Executive MBA" yra tarptautiniu mastu orientuota, pažangiausia MBA programa, suteikianti unikalią 360 ° pasaulinę viziją ir ekspertų supratimą apie geriausią valdymo praktiką besivystančiose ir besivystančiose rinkose trims žemynams. Su tarptautine fakultete, kurį sudaro daugelio geriausių verslo ir ekonomikos mokslininkų, šią akredituotą programą siūlo galinga dviejų labiausiai prestižinių pasaulyje reitinguojamų verslo mokyklų partnerystė - Carlesono Minesotos universiteto vadybos mokykla ir WU Executive Academy VU Vienos WU Executive Academy . "Global Executive MBA" užėmė naujausią "Financial Times Executive MBA" 2016 m. Reitingą Nr. 44 ir yra akredituota labiausiai pasaulyje žinomų akreditacijų, tokių kaip AACSB, AMBA ir EQUIS.

Vykdomosios MBA - Pasaulinis

Henley Business School Finland
Universiteto miestelis Ištęstinės 21 - 27 mėnesiai Kovas 2020 Suomija Helsinkis

Šiandien globaliai susijęs verslo pasaulis reikalauja platesnės perspektyvos, naujų įgūdžių ir skirtingų mąstymo būdų. „Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global“ skirta ugdyti iškilius verslo lyderius, pasirengusius priimti iššūkius ir galimybes veikti šiuolaikinėje sudėtingoje ir greitai kintančioje pasaulio ekonomikoje. Tai ugdo stiprius, atsakingus ir prisitaikančius vadovus.

MBA katalizatorius

Warsaw University Of Technology Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Lenkija Varšuva

MBA programa, kurią siūlo Varšuvos technologijos universitetas, geriausias Lenkijos technikos universitetas, pasižymi realaus gyvenimo metodu ir puikiais akademiniais standartais bei giliu ateities technologijų supratimu. EMBA programos dizainas buvo sukurtas siekiant patenkinti aukšto ir vidutinio lygio vadovų lūkesčius. Mūsų programa atveria naujus horizontus ir leidžia suprasti naujausias sparčiai besikeičiančios verslo pasaulio tendencijas ir iššūkius.

Vykdomosios MBA - Pasaulinis

Henley Business school Germany
Universiteto miestelis Ištęstinės 21 mėnesiai Kovas 2020 Vokietija Miunchenas

Tris kartus akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB ir tarp garsiausių pasaulio magistrų „Henley Executive MBA - Global“ yra skirta padėti jums pasiekti kuo geresnių rezultatų versle ir gyvenime. „Henley Executive MBA - Global“ yra skirtas patyrusiems ir ambicingiems vadovams, norintiems tobulinti savo lyderystės ir vadybos kompetencijas.

Modulinė MBA

Nyenrode Business University
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 - 7 metai Registracija galima Olandija Breukelenas

Su „Modular Executive MBA“ galite sukurti savo MBA. Tyrimas, dirbant ir dirbdami su savo ambicijomis. Pasirinkite MBA pavadinimą su visa MBA arba sekite vieną ar kelis modulius, kad galėtumėte greitai atnaujinti savo žinias.

Executive MBA

Maastricht School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 4 metai Sausis 2020 Olandija Mastrichtas

MSM Executive MBA yra ne visą darbo dieną programa, skirta subalansuoti darbo su studijomis spaudimą. Klasės vyksta per aštuonis modulius, kuriuos galima užbaigti per 2,5 metų, tačiau, jei reikia, galite užtrukti ilgiau.

2 metų darbo ne visą darbo dieną MBA

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Šveicarija Ciurichas

Strathclyde MBA yra siūlomas kaip MBA visuose tarptautiniuose centruose (įskaitant Ciurichą), tai reiškia ne visą darbo dieną dirbančią mokymo struktūrą, o vidutinis mūsų studentų amžius yra apie 38 metų. Mokymosi vadybininkas ir / arba verslo žaidimas).

MBA, Grenoble Ecole de Management Prancūzija, Stambulo ir kohortos programa bendradarbiaujant su

41 North Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 19 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Turkija Stambulas

„Grenoble Ecole de Managment“ (GEM), bendradarbiaudama su 41 North Business School , siūlo dalinę darbo laiką MBA Stambule, Turkijoje.

Executive MBA

Geneva School of Economics and Management GSEM
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Šveicarija Ženeva

Mūsų Executive MBA suteikia vadovams pirmos klasės bendrojo valdymo išsilavinimą, nepraleidžiant jų karjeros. Programa yra skirta balansuoti teoriją ir praktinį taikymą, ir derina mokymąsi klasėje su interaktyvaus asmeninio tobulėjimo.

Rochester-Bern Executive MBA

University of Rochester & Universität Bern
Universiteto miestelis Ištęstinės 17 mėnesiai Susisiekti su mokykla Šveicarija Bernas

Rochester-Bern EMBA programa siūlo daugybę privalumų vadovams, ieškantiems ateities ugdymo: tarptautinis dėmesys, sistemingas praktinis taikymas ir dvigubas laipsnis.

Geteborgo MBA

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Universiteto miestelis Ištęstinės 21 mėnesiai Susisiekti su mokykla Švedija Geteborgas

Trijų karūnėlių akredituota neakivaizdinė MBA programa anglų kalba, Geteborgo verslo ekonomikos ir teisės mokyklos universitete, Švedijoje.

Global Executive OneMBA - 21 mėnuo

Rotterdam School of Management | Erasmus University
Universiteto miestelis Ištęstinės 21 mėnesiai Rugsėjis 2020 Olandija Roterdamas

"Global Executive OneMBA" yra vienintelė "Executive MBA" programa, sukurta lygiomis pajamomis iš penkių pagrindinių verslo mokyklų, įsikūrusių Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje.