MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 91 Ištęstinės studijos EMBA studijų programas - Europa

Executive MBA programa yra tarptautinė programa, skirta patenkinti vidurio karjeros specialistų poreikius.Ji vystosi veiksmingas vadybininkai šiandien 's dinaminės pasaulinės organizacijos

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Ištęstinės studijos EMBA studijų programų - Europa 2019

Rezultatai Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 4 semestrus Rugpjūtis 2019 Švedija Stockholm

"Executive MBA" programa siūlo unikalią mokymosi patirtį, orientuotą į tarptautinę vadovavimo ir valdymo praktiką, taikomą dabartiniams ir būsimiems organizaciniams lyderiams tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

MBA Bukareštas

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 mėnesių Lapkritis 2019 Rumunija Sardinia Austrija Launceston + 2 daugiau

WU Executive MBA Bukarešte yra Rumunijoje # 1, pasižymintis trijų akreditacijų AACSB (asociacija pažangių kolegijų verslo mokykloms), EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema) ir AMBA (MBA) asociacija. Studentai gauna naudos iš mūsų patronuojančios institucijos, VU Vienos, taip pat 200 ar daugiau tarptautinių partnerių universitetų, NVO, korporacijų ir karjeros tinklų, reputacijos.

MBA Verslo Administravimo Magistras

EuroMBA
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesių Rugsėjis 2019 Olandija Maastricht Lenkija Warsaw Vokietija Kitzscher Ispanija Barcelona Prancūzija Nantes Marseille + 9 daugiau

EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį.

Executive MBA

EDHEC Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 mėnesių Rugsėjis 2019 Prancūzija Paris

„Edhec Executive MBA“ yra trigubai akredituota viena iš geriausių Europos verslo mokyklų. Jis skirtas patyrusiems vadovams, verslininkams ir vyresniesiems vadovams, norintiems patirti profesionalų transformaciją.

Executive MBA

GISMA Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 mėnesių Balandis 2020 Vokietija Hanover

Šioje programoje kreipiamės į verslo funkcijas (pvz., Strategiją, finansus, žmogiškuosius išteklius) ir išorinį kontekstą iš netradicinių tarptautinių perspektyvų: netikrumo, pokyčių, judrumo ir organizacijų reagavimo. Lyderystės mąstysena yra „pirmaujanti kaita“.

MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 mėnesių Rugpjūtis 2019 Šveicarija Lausanne

HEC Lausanne MBA padeda vidurio gyvenimo specialistai transformuoti savo karjerą, pasinaudoti naujomis galimybėmis ir apmąstyti savo asmenybę, veiklą ir perspektyvas. Tačiau, mes kur kas daugiau nei padidinti savo darbo perspektyvas. Mūsų 16 mėnesių programa padeda asmenims transformuoti iš esmės. Dalyviai įkvėpė tapti agentai pokyčiai jų įmonių, bendruomenių, pramonės ... o kartais ir pasaulis.

Executive MBA

Nyenrode Business University
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metų Gegužė 2019 Olandija Breukelen

Nyenrode's Executive MBA yra dvejų metų programa. Kaip vadybininkas, lyderis ar verslininkas, kurį pasirinksite dalyvauti, nes norite patys tapti geriausiu lyderiu. Mūsų Executive MBA programa padeda jums padidinti savo vadovavimo poveikį visoje savo asmeninio vadovavimo plėtros kelionė, pagrindinė tema tema.

MBA katalizatorius

Warsaw University Of Technology Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metų Spalis 2019 Lenkija Warsaw

MBA programa, kurią siūlo Varšuvos technologijos universitetas, geriausias Lenkijos technikos universitetas, pasižymi realaus gyvenimo metodu ir puikiais akademiniais standartais bei giliu ateities technologijų supratimu. EMBA programos dizainas buvo sukurtas siekiant patenkinti aukšto ir vidutinio lygio vadovų lūkesčius. Mūsų programa atveria naujus horizontus ir leidžia suprasti naujausias sparčiai besikeičiančios verslo pasaulio tendencijas ir iššūkius.

Executive MBA

Maastricht School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 4 metų Sausis 2020 Olandija Maastricht

MSM Executive MBA yra ne visą darbo dieną programa, skirta subalansuoti darbo su studijomis spaudimą. Klasės vyksta per aštuonis modulius, kuriuos galima užbaigti per 2,5 metų, tačiau, jei reikia, galite užtrukti ilgiau.

2 metų darbo ne visą darbo dieną MBA

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metų Spalis 2019 Šveicarija Zürich

Strathclyde MBA yra siūlomas kaip MBA visuose tarptautiniuose centruose (įskaitant Ciurichą), tai reiškia ne visą darbo dieną dirbančią mokymo struktūrą, o vidutinis mūsų studentų amžius yra apie 38 metų. Mokymosi vadybininkas ir / arba verslo žaidimas).

Rochester-Bern Executive MBA

University of Rochester & Universität Bern
Universiteto miestelis Ištęstinės 17 mėnesių Sausis 2020 Šveicarija Bern

Rochester-Bern EMBA programa siūlo daugybę privalumų vadovams, ieškantiems ateities ugdymo: tarptautinis dėmesys, sistemingas praktinis taikymas ir dvigubas laipsnis.

MBA, Grenoble Ecole de Management Prancūzija, Stambulo ir kohortos programa bendradarbiaujant su

41 North Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 19 - 24 mėnesių Rugsėjis 2019 Turkija Istanbul

„Grenoble Ecole de Managment“ (GEM), bendradarbiaudama su 41 North Business School , siūlo dalinę darbo laiką MBA Stambule, Turkijoje.

Executive MBA

Geneva School of Economics and Management GSEM
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metų Rugpjūtis 2019 Šveicarija Geneva

Mūsų Executive MBA suteikia vadovams pirmos klasės bendrojo valdymo išsilavinimą, nepraleidžiant jų karjeros. Programa yra skirta balansuoti teoriją ir praktinį taikymą, ir derina mokymąsi klasėje su interaktyvaus asmeninio tobulėjimo.

Ištęstinės MBA

TIAS School for Business and Society
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metų Rugsėjis 2019 Olandija Tilburg Utrecht + 1 daugiau

Ištęstinės MBA magistro laipsnis iš vienos iš labiausiai gerbiamų Europos verslo mokyklų. Teikia tiesioginę naudą tiek dalyviams, tiek įmonėms: geresnės žinios, tinklai ir asmeniniai įgūdžiai.

MBA - 22 mėnesiai

Rotterdam School of Management | Erasmus University
Universiteto miestelis Ištęstinės 22 mėnesių Sausis 2020 Olandija Rotterdam

Kuriant ateitį reikia daugiau nei žodžių ir vizitinių kortelių. Kaip vykdomoji asociacija, jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje.