close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti EMBA studijų programas - Energijos vadybos studijos

Vykdomosios magistro verslo administravimas yra skirtas specialistams, norintiems pereiti į kitą lygį. Suprojektavę kursinius darbus ir projektus, akcentuojančius egzistuojančią realią patirtį, studentai gali tikėtis įgyti papildomų žinių ir patirties, kad jie galėtų sėkmingai dirbti. Kas yra EMBA energetikos vadybos srityje? Šio laipsnio pagrindinis dėmesys skiriamas plečian… Skaityti daugiau

Vykdomosios magistro verslo administravimas yra skirtas specialistams, norintiems pereiti į kitą lygį. Suprojektavę kursinius darbus ir projektus, akcentuojančius egzistuojančią realią patirtį, studentai gali tikėtis įgyti papildomų žinių ir patirties, kad jie galėtų sėkmingai dirbti.

Kas yra EMBA energetikos vadybos srityje? Šio laipsnio pagrindinis dėmesys skiriamas plečiant žinias, kad aukšto lygio darbuotojai, tokie kaip vadovai ir vadovai, jau yra išgirsti iš savo darbo vietos. Kursų ir grupinių darbų tikslas - padėti studentams efektyviai ir veiksmingai valdyti savo korporacijų energiją. Programa siekiama padėti studentams kurti ir vykdyti energijos valdymo planą.

Tie, kurie bando EMBA "Energy Management", gali tikėtis išmokti skirtingų finansinių komponentų, pavyzdžiui, suprasti pinigų srautus ir pajamų ataskaitas, kurios gali prireikti vykdant veiklą vykdomuosiuose lygmenyse. Be to, jie gali išmokti gerai dirbti komandoje, nes grupės darbas dažnai yra mokymo programų dalis. Galiausiai jie gali mokytis pagrindinių lyderystės įgūdžių, kurie gali iš esmės pasitarnauti aukštesnio lygio pareigybėje.

Išlaidos skirsis priklausomai nuo to, kokią instituciją pasirinksite dalyvauti. Jei studentas tuo pačiu metu dirba savo arba dabartinėje pareigoje, paprastai jis trunka dvejus metus.

Energetikos valdymas yra šiuolaikiška tema. Sparčiai keičiant, specialistai turi išlaikyti pirštus į rinkos impulsą, kad priimtų verslo sprendimus, kurie galėtų teigiamai paveikti jų organizaciją. Studentai, sėkmingai baigę šį laipsnį, gali būti laikomi konkurenciniais kandidatais, norinčiomis susipažinti su vykdomosios, valdymo ir finansinėmis pareigybėmis organizacijose. Kadangi šis dalykas yra toks dinamiškas, tie, kurie baigė šį EMBA, gali būti ypač vertingi darbo rinkoje.

Jei esate suinteresuotas dirbti EMBA energetikos vadybos, daugybė institucijų siūlo šį laipsnį. Pradėkite ieškodami mokyklų vietos ar virtualiame lygmenyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
German Business School
Tunisas

Pagrindinis laukas mūsų EMBA energijos valdymo adresai darbuotojams, kurie dirba visuomeninių organizacijų ar (daug energijos gamyba) įmonių su atliekų tvarkymo, energijos nau ... +

Pagrindinis laukas mūsų EMBA energijos valdymo adresai darbuotojams, kurie dirba visuomeninių organizacijų ar (daug energijos gamyba) įmonių su atliekų tvarkymo, energijos naudojimo, įsigijimo, vandens išsaugojimo ir energijos vartojimo efektyvumo specializaciją. -
EMBA
Dalinės
2 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia