Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus EMBA studijų programas - Energetikos vadyba

Vykdomosios magistro verslo administravimas yra skirtas specialistams, norintiems pereiti į kitą lygį. Suprojektavę kursinius darbus ir projektus, akcentuojančius egzistuojančią realią patirtį, studentai gali tikėtis įgyti papildomų žinių ir patirties, kad jie galėtų sėkmingai dirbti.

Kas yra EMBA energetikos vadybos srityje? Šio laipsnio pagrindinis dėmesys skiriamas plečiant žinias, kad aukšto lygio darbuotojai, tokie kaip vadovai ir vadovai, jau yra išgirsti iš savo darbo vietos. Kursų ir grupinių darbų tikslas - padėti studentams efektyviai ir veiksmingai valdyti savo korporacijų energiją. Programa siekiama padėti studentams kurti ir vykdyti energijos valdymo planą.

Tie, kurie bando EMBA "Energy Management", gali tikėtis išmokti skirtingų finansinių komponentų, pavyzdžiui, suprasti pinigų srautus ir pajamų ataskaitas, kurios gali prireikti vykdant veiklą vykdomuosiuose lygmenyse. Be to, jie gali išmokti gerai dirbti komandoje, nes grupės darbas dažnai yra mokymo programų dalis. Galiausiai jie gali mokytis pagrindinių lyderystės įgūdžių, kurie gali iš esmės pasitarnauti aukštesnio lygio pareigybėje.

Išlaidos skirsis priklausomai nuo to, kokią instituciją pasirinksite dalyvauti. Jei studentas tuo pačiu metu dirba savo arba dabartinėje pareigoje, paprastai jis trunka dvejus metus.

Energetikos valdymas yra šiuolaikiška tema. Sparčiai keičiant, specialistai turi išlaikyti pirštus į rinkos impulsą, kad priimtų verslo sprendimus, kurie galėtų teigiamai paveikti jų organizaciją. Studentai, sėkmingai baigę šį laipsnį, gali būti laikomi konkurenciniais kandidatais, norinčiomis susipažinti su vykdomosios, valdymo ir finansinėmis pareigybėmis organizacijose. Kadangi šis dalykas yra toks dinamiškas, tie, kurie baigė šį EMBA, gali būti ypač vertingi darbo rinkoje.

Jei esate suinteresuotas dirbti EMBA energetikos vadybos, daugybė institucijų siūlo šį laipsnį. Pradėkite ieškodami mokyklų vietos ar virtualiame lygmenyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Energetikos vadyba

German Business School

Pagrindinis laukas mūsų EMBA energijos valdymo adresai darbuotojams, kurie dirba visuomeninių organizacijų ar (daug energijos gamyba) įmonių su atliekų tvarkymo, energijo ... [+]

EMBA Energijos valdymas

BGS MBA (Master of Business Administration) programą skirta įmonių vadovams, esamiems ir būsimiems vadovams, leidžiant jiems gauti šį prestižinį laipsnį, o išlaikymo savo esamus dieninio darbo.

EMBA programą pagrindinis tikslas yra pagerinti dalyvių strateginio valdymo mąstymas, kuris leistų jiems atlikti kritinę analizę bet kokio verslo situaciją ir taikyti įvairius vadovavimo teorijas spręsti verslo problemas. Kitas labai svarbus aspektas programos plėtra lyderystės ir bendravimo įgūdžių ir statybos profesinius tinklus per komandos formavimo veiklą ir grupinis darbas. Be to, dalyviai išmoks naudoti reikiamas priemones verslo mokslinių tyrimų ir programos gali integruoti ir taikyti gautą žinių savo srityje specialybę pabaigoje.... [-]

Tunisas Tunis
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba