EMBA studijos - Energetikos studijos Kazachstane

Ieškoti EMBA studijų programas - Energetikos studijos Kazachstane - 2019

Energetikos studijos

MBA, arba kursų yra antrosios pakopos verslo laipsnį. Executive MBA programa yra kaip reguliariai MBA programą daug. Pagrindinis skirtumas yra tas MBA Programa pirmiausia skirta mokyti darbo vadovai, vadybininkai, verslininkai ir kitų verslo lyderių.

Energetikos tyrimai yra susiję su energijos ir išteklių, naudojamų generuojant energiją, sukūrimu. Tema taip pat gali analizuoti, kaip žmogaus politika įtakoja kuro šaltinių valdymą ir plėtrą.

Kazachstano Respublika yra šalis Centrinėje Azijoje. Tai didžiausia išėjimo į jūrą šalis. Švietimo sistema yra universali ir privaloma. Jis yra padalintas į 3 fazes: pirminių formų (1-4), pagrindinį (5-9 formos) ir aukštesniojo lygio vadovų ugdymas (formos tapo 10 - 11 arba 12).

Geriausios EMBA studijos - Energetikos studijos Kazachstane - 2019

Skaityti Daugiau

EMBA naftos ir dujų

Kazakh British Technical University (KBTU)
Su bendrabučiu Dieninės 15 mėnesių September 2019 Kazachija Almaty

"EMBA" programos "Nafta ir dujos" tikslas - parengti dalyvius tolesnei karjeros plėtrai, sukuriant specializuotą supratimą apie svarbiausius klausimus, susijusius su naftos ir dujų pramone, siekiant verslo sėkmės. Remiantis pagrindiniais verslo klausimais, specializuotos studijų sritys apima geologijos pagrindų įvertinimą, pagrindinius geopolitinius klausimus, turinčius įtakos pramonei, naftos ir dujų turtą, projektų valdymą ir vertinimą. [+]

KBTU verslo mokyklos MBA programos yra skirtos ugdyti ir rengti studentus vadovaujančioms pareigoms. Mes skatiname pasaulinę viziją ir supratimą apie tarpvalstybinę kultūrą ir ugdome studentų sugebėjimus rasti kūrybingus ir racionalius verslo uždavinius sprendžiant šiuolaikiniame sudėtingame tarpusavyje sujungtame pasaulyje. Mūsų absolventai ugdo supratimą apie tai, kaip veiksmingai valdyti bet kokio dydžio įmones nuo pat pradžios iki transnacionalinės korporacijos ir įgyvendinti strategijas, kurios skatina jų įmones sėkmingai.

Privalumai KBTU MBA programasGyvenimo programa su tvirtu pagrindu ir specializuotomis žiniomisTarptautinis fakulteto fondas, turintis aukštą akademinę kvalifikaciją ir profesinę patirtįProfesinės tinklų galimybėsTyrinėkite ir dirbkite vienu metu - įtraukite savo patirtį ir išplėsdami savo verslo horizontusBloomberg finansų laboratorijaKBTU buvo pirmasis Kazachstano universitetas, kuriame įdiegta "Bloomberg Professional" - pasaulinė realaus laiko duomenų ir analizės platforma, kuria naudojasi finansų specialistai bankuose, investicinėse bendrovėse ir verslo padaliniuose.Ši laboratorija padeda parengti studentus, kurie pasiruošę sėkmingai dirbti įvairiose srityse, tokiose kaip rinkos analizė, finansinė ir rizikos analizė bei dideli duomenų analizė.EMBA naftos ir dujų... [-]